Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Engem rettenetesen idegesít...

Engem rettenetesen idegesít ennek a bloggernek a stílusa. Miért pont ő a népszerű, amikor jóval intelligensebbek is vannak nála? https://www.youtube.com/watch? V=8LoOqTouoLM


2015. aug. 19. 00:26
1 2 3 4 5
 1/48 A kérdező kommentje:

A problémám az, hogy én abszolút idegesítőnek tartom.

Semmi koncepció egy videójában sem, össze-vissza vihog (totál kiakadok tőle), folyton összeakad a nyelve, semmi beszédtechnikája, külföldi blogoldalakról vesz ötleteket és úgy tesz, mintha önálló stílusban hatalmasat alkotna, egy szlovén webshop foglalkoztatja "tehetségét" ahol szakavatatlan tanácsokkal hülyíti az embereket és infantilis, már-már bugyuta módon erőlteti a kedvességet, amiben NO profizmus. Ezt pedig azzal tetőzi, hogy olykor-olykor lazítás képpen "vagányul" 1-2 trágár szóval is beszél, hogy még lazábbnak tűnjön (ami persze totál alpári és illúzió romboló).


És ő a mai fiatalok példaképe!? Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy aki beszél magyarul annak ez bejön. Az, hogy a szlovén "főnöke" nem érti és ezért alkalmazza még okés, de hogy ez a többségnek bejön ... hát magyarázza már meg nekem valaki, hogy MIÉRT?

2015. aug. 19. 00:33
 2/48 anonim ***** válasza:
88%
Nekem az a birkafejű Fruzsi rosszabb.
2015. aug. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
45%
Nem tudom mi bajod vele. Szerintem aranyos. Te gondolom csak ezt az egy videóját láttad, ezt abból gondolom, hogy ez a videója egy cikkben is szerepelt, ott akadhattál rá. Vannak beszédhibái, néha ööööö-zik is, de nem rossz blogger. Ha nem kedveled ne nézd, van még egy rakat másik lány is akik Youtubon sminktippeket, frizuratipekket, stb-ket adnak.
2015. aug. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:

Nem csak ezt az egy videóját láttam, csak itt telt be a pohár :-) Hidd el, hogy mást fogok nézni, de ugye megengeded, hogy feltegyem a kérdésem, ha már egyszer lehetőségem van rá?


Te pedig eldöntheted, hogy válaszolsz a kérdésemre vagy sem. Ugyan úgy, ahogy nekem ajánlottad, te is elmehetsz más oldalra és nem fontos nekem válaszolnod.


Minden bizonnyal van némi közöd a bloggerhez és ezért nem bírtad ki szó nélkül. Részemről okés és elfogadom, hogy neked ő az etalon és meg kellett védened - persze csak minden hátsó szándék nélkül, ugyebár. Nekem ettől még ugyan az marad a véleményem és várom az elfogulatlan véleményeket továbbra is!!!

2015. aug. 19. 01:17
 5/48 A kérdező kommentje:

1/4-nek:

:-D :-D :-D Hát igen, a rossznál is van rosszabb, melyik ujjamba is harapjak :-D

2015. aug. 19. 01:21
 6/48 anonim ***** válasza:
81%
inkább végig nézném ennek a lánynak az összes videóját, mint egy follow anna vagy egy móni videót... szerintem meg ők a borzalmasak
2015. aug. 19. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:

Hát igen :-D Valahogy ez a korosztály még nem forrotta ki magát és egyszerűen se szókincse, sem előadástechnikája nincsen. Olyan, mintha azt mondanánk Juli néninek, hogy csináljon egy 3 perces videot ezzel a régi kamerával, amiben bemutatja az atom működését :-D


Nem azzal van a probléma, hogy nyilvános naplót, vagy video csatornát vezetnek, hanem azzal van a gond, hogy nyilvánossá merik tenni :-) Miért nem hagyják meg házi videóknak ezeket az értékelhetetlen szörnyűségeket? Magukat szórakoztatják, vagy feltűnési viszketegségük van?

2015. aug. 19. 01:54
 8/48 anonim ***** válasza:
87%

Nekem sem túl szimpatikus, de azt sem lehet mondani, hogy borzalmas a lányka. Készíti a sminkvideóit, van valami, amiben lelkes és viszonylag jó is, ennél többet ne akarjunk már senkitől.

A külföldi vloggerek között azért látni olyan sok nagyon színvonalasan tevékenykedő illetőt, mert egyszerűen nagyobb a piac. Sőt, nemcsak többen vannak, hanem arányaiban is többekhez jut el a videózás alapötlete. Angolszász körökben is rengeteg a dadogó, ööö-ző, lapos, nulla kreativitással rendelkező webkamerába szövegelő vlogger, de nagy eséllyel sosem ismered meg a nevüket, hiszen vannak náluk sokkal eladhatóbb arcok, akik alkalmasak tömegek szórakoztatására. Magyarország meg egy tízmilliós kis helyecske, ahol a blogolás ezen videós formája ráadásul nem is túl elterjedt. Szűk a paletta, na. És ez a sminkes lány még a színvonalasabb előadók között van.

2015. aug. 19. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
91%
Mégis ki mondta, hogy ne tedd fel a kérdésed? :D És most csak azért ne válaszoljak és húzzak el mert nem azt írtam amit te olvasni szerettél volna? Nem vagy semmi. Nekem nem ő az etalon de nem tartom rossz videósnak. Meg komolyan... milyen hátsószándékom lenne már? XD Kérlek áruld el...
2015. aug. 19. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
71%

Tán haragban vagy magaddal, vagy nem tudsz olyan blogot keresni,amelyiknek tetszik a stílusa?

Egy blog sem kötelező olvasmány.

.

Az jut eszembe, amikor a leányzó panaszkodik:

- tegnapelőtt is, tegnap is megerőszakoltak a parkban, DE MA IS ARRA MEGYEK!

2015. aug. 19. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!