Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nyelv piercingesek! Mi lehet...

Blackinback kérdése:

Nyelv piercingesek! Mi lehet ez? Kérdés lent

Figyelt kérdés

Nem tudom mi ez. Júniusban lett csinálva, profi, stirilizált dolgokkal. Semmi baj nem volt vele, annyi időt volt feldagadva amennyit "szabad" neki. Mégis megjelent egy ilyen dolog : [link]


Nem fáj, nem csíp ha alkoholt iszok. Csak ott van és csúnya. Szerintetek miért van ez?



2015. aug. 20. 14:59
 1/8 anonim válasza:
arra a mélyedésre gondolsz? mert az a golyótol van és teljesen normális :) nekem is ilyen volt
2015. aug. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen, az a gödröcske :) és mitől fog elmúlni? cseréljem ki a pc-t?!
2015. aug. 20. 15:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Az normális, a kis golyótól van. És nem fog elmúlni, csak ha kiveszed a PC-t. :)
2015. aug. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de egyik ismerősömnek csak úgy egyik napról a másikra elmúlt O.o
2015. aug. 20. 15:31
 5/8 anonim ***** válasza:

Az érdekes...

Nekem 1 jóbarátomnak van, neki is ilyen.

Nekem 2-szer volt nyelv pc-m és mindkét alkalommal végig megvolt ez a kis gödör, akkor tűnt el, miután kivettem.

Lehet nyelv-függő :D

2015. aug. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
lehet. most kaptam egy infót hogy lehet a gömböt kell kisebbre cserélnem :D öcsém, eddig 8 varit mondtak rá...
2015. aug. 20. 15:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát, akkor próbáld ki a cserét :) Max kisebb gödröcske lesz :P :D
2015. aug. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
haha, remélem azért elmúlik... de ha már nem, akkor a kisebb gödör is jobb ettől :D úgyhogy köszi mindenkinek :)
2015. aug. 20. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!