Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Suliba használhatok rúzst?

Suliba használhatok rúzst?

Figyelt kérdés
Most megyek kilencedikbe és szeretnék egy nem feltűnő rúzst használni, gondolok egy halványabb rúzsaszínre, ilyesmi. Szempillaspirálon kívül nem használok mást, néha tust, de akkor értelemszerűen rúzst nem tennék fel. Szerintetek túlzás lenne, várjak vele még, vagy már hazsnálhatnék rúzst is? Ismétlem, nem valami erős színről lenne szó.

2015. aug. 27. 12:57
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
szerintem túlzás.. egyetemre járok, de néha még ott is van 1-2 olyan lány, akinek egyszerűen SOK :D nem áll jól, nem illik az iskola falai közé..
2015. aug. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Én még nem láttam olyan fiatal lányt akinek jól állna a rúzs vagy a tus... habár egy halvány rúzs még mindig jobb mint fekete tussal kihúzott szem. Az valami borzalmas a lányokon. Túl gyerekek még hozzá ennyi idősen. Meg a legtöbben azzal sincsenek tisztában hogy milyen árnyalat áll jól nekik. Mindenkin ezeket a rózsaszín vagy nude rúzst/szájfényt látom, pedig nem mindenkihez az illik. Ahogy a fekete tus sem mindenkinek áll jól.
2015. aug. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
86%
Inkább arra törekedj hogy úgy menj ahogy mindig is menni akarsz. Ha rúzzsal akkor azzal. De ha csak azért tennéd fel mert suli meg blabla akkor ne.
2015. aug. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Rebellious Dead Lady ***** válasza:
100%
Persze. Ne érdekeljen mások véleménye. Ha neked tetszik és tényleg jól áll, akkor használj rúzst. :)
2015. aug. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 csingilingg84 ***** válasza:
100%
Ha szeretnéd, használd, én a szájfényt jobban szeretem. :))
2015. aug. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

ha nem olyan durva a színe, akkor szerintem használhatsz.

én mondjuk nem használtam gimnáziumban, meg egyetemen se nagyon megyek kirúzsozott szájjal. ha nem bulisminket kensz az arcodra, akkor szerintem nyugodtan sminkelj.

2015. aug. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez teljesen személyiségfüggő. Van olyan lány aki ha bejön piros rúzzsal a száján se mondom semmit,nem gáz. De van olyan lány is akin ha egy bulin látom meg,hogy piros rúzs van rajta teljesen ledöbbenek és gáz,mert nem illik hozzá.


Tehát:

1. Ha az iskola engedi a rúzs használatát akkor oké

2. Ha illik hozzád a szín akkor oké

3. Ha nem 10 rétegbe viszed fel csak ízlésesen akkor oké

4. Ha nem egész nap (órákon,szünetekben) a szádat kenegeted vele akkor oké


Az meg részletkérdés,hogy egy 14 (?) éves lányhoz szerintem sem illik semmilyen rúzs,de ha odafigyelsz,hogy szép és természetesen lehet (természetes alatt nem az alapozószínű 'nude' rúzsokra gondolok) akkor még jó is lehet,csak óvatosan :)

2015. aug. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egy halvány ajakszín-közeli rúzs, ha szép természetes hatása van (nem übermatt, nem csillog, inkább minimális fénye vagy krémes hatása van) még elmegy. Ami sztem suliba tabu, az a pink, bordó, erős piros, narancs.
2015. aug. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tust azért használok, hogy kiemeljem a szememt, de persze azt se állandóan, csak ritkán. Köszi a válazsokat.
2015. aug. 28. 10:34
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem jól áll a rúzs (nem, nincs túl sok önbizalmam, felnőttek mondták), és szeretem. Szóval hordani fogom /9.-es leszek/.
2015. aug. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!