Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek megvegyem ezt a...

Szerintetek megvegyem ezt a táskát?

Figyelt kérdés

[link]

(most vonatkoztassunk el attól , hogy kitől van, mert ha egy sima noname táska lenne akkor is tetszene)

Na szóval , szerintetek 10-ben nem lenne gáz , ha egy ilyen táskával csoszognék végig a folyosón? 15\F



2015. aug. 27. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:
En nem vennek ilyet de ez egyeni izles kerdese... Masok velemenyevel pedig ne foglalkozz!!
2015. aug. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik.
2015. aug. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az van, hogy vannak az en stilusomon kivul mas stilusok es azon belul is vannak kategoriak. Ez mas stilus, es felsobb kategoria. Aranyos, cuki, egyben igenyes is. Ha illik hozzad, jol fog allni.
2015. aug. 28. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha illik a stílusodhoz,akkor vedd meg:))

nekem egyebkent tetszik:DDD

14L

2015. aug. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Max fél évig fogod hordani ha megveszed,és utána ciki lesz.Szerintem ne vedd meg.
2015. aug. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!