Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Dm- ben vagy Rossmanba érdemes...

Dm- ben vagy Rossmanba érdemes műszempillát venni, ha igen nem hullik ki az eredeti szempillám?

Figyelt kérdés
mennyi ideig marad fenn
2015. aug. 28. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nem raknék fel ilyeneket... jó hogy nem a kínaiban veszed.

Szerintem érdemes kozmetikusnál csináltatni. Még arra sincs garancia, hogy nem hullik ki a sajátod. Én nem kísérleteznék.

2015. aug. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
NE kockáztass! kifog hullni. Barétnőmnek kihullt , alig maradt 4-5 szál/szemen :( pedig "profi" kozmetikus csinálta. mostmeg aztán tenyleg okkal járhat kozmetikushoz hogy legyen neki valami ott
2015. aug. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tavaly szalagavatómra tettem fel. A dm-ben vettem meg a legolcsóbbat. Megbántam. Kényelmetlen volt hordani, de a legnagyobb probléma nem is ezt volt. Egy csomó pillám kijött tőle és rövidebbek lettek. 5 hónap kellett mire rendbe jött. Nem ajánlom.
2015. aug. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kozmetikusho menj. Hidd el mgéri. Drágábban dolgozik de ő tinccsenként teszi fel a saját készlétéből és nincs műszempilla hatás
2015. aug. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha kitépkeded mind a kettőtől letörik.
2016. febr. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ennyi okost......Ha a bőrre teszed az igazi szempilla főlé kicsivel akkor nem fogja kitépni. Kínaist énse ajánlom. De már a YouTube világában élünk. Bianka Brush például aki sminkes és 3D műszempillákat is épít van egy tök jó videója erről. Nézz utána!!!
2018. aug. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!