Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért lett ilyen tömeg cucc a...

Miért lett ilyen tömeg cucc a tattoo choker nyaklánc? Nekem már 8 éves korom óta megvan, és mondják hogy miért kell ilyen tömeg szart hordanom.

Figyelt kérdés
Mikor már 8 évesen kapta az elsőt...
2015. aug. 31. 11:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
40%

8 eves korod ota? Tenyleg, mar 2 eve hordod?


Szanalmas nyavogas, mit foglalkozol vele hogy 'tomeg sz*r'? Neked tetszik, hordjad. Vagy ugy gondolod, egy filleres divatekszert is ki kell erdemelni, nem hordhatja csak ugy akarki?

2015. aug. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Sunshinedoll ***** válasza:
85%
Visszajött a 90-es évek divatja, köztük a choker. hordjad élvezettel. vagy ne.
2015. aug. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
56%
én azon is meglepődtem hogy divat lett. olyan ronda. :D
2015. aug. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Szánalmas nyavajgás?Feltettem egy kik*rt kérdést, itt egyedül te vagy szánalmas.15 évesen valószínűleg 2 éve hordom.
2015. aug. 31. 12:29
 5/18 anonim ***** válasza:
36%

Es azt mi honnan tudjuk, hogy 15 eves vagy, cuncimokus?


Igy mondjuk meg szanalmasabb a nyavogasod. Azert mert te hordasz valami gaz divatcuccot, mas akkor mar nem is hordhatja, mert szerinted akkor mar tomegsz*r? Meseld mar el, hogy kinek is kepzeled magadat?

2015. aug. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Rosszul értelmezted a kérdést, cicavirág.

Azt kérdeztem, hogy hogy hogy ilyen felkapott lett.Mivel nekem elég régóta van, és eddig mindig leszarozták,

meglepett, hogy most azok az emberek hordják, akik eddig cikiztek miatta.

Ellőbb értelmezd a kérdést, aztán pofázz

2015. aug. 31. 15:15
 7/18 anonim ***** válasza:
11%
Nem, nem ezt kerdezted. Eloszor probalj meg ertelmesen kerdezni, aztan nyavogj ilyesmin.
2015. aug. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Had tudjam már jobban, hogy mit kérdeztem.

"Miért lett ilyen tömeg cucc a tattoo choker nyaklánc?"

Azaz miért lett ilyen felkapott.

"Nekem már 8 éves korom óta megvan, és mondják, hogy miért kell ilyen tömeg szart hordanom"

Azaz 8 évesen kaptam az elsőt, azóta folyton hordok ilyet.Akkor leszarozták, most meg már mindenkin azt látok.Csakhogy aki meg nem hord, mert nem tetszik neki vagy valami, az egyből letömegez, pedig nem tudja, hogy kislány korom óta hordom.

Tessék, itt van szájbarágósabban, hátha megérted a sötét fejeddel.

2015. aug. 31. 15:44
 9/18 anonim ***** válasza:
36%

8 éves korod óta megvan (15 évesen)? Hűha... tudod te milyen régi ez a műanyag szar?

Szerintem már akkor is gáz volt,és most is az.

Én hál'istennek nem láttam már jó ideje senkin.

2015. aug. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Mit nem értesz azon, hogy 8 ÉVESEN KAPTAM AZ ELSŐT?? Azóta nyilván sokszor cseréltem.Ustenem ennyi gyökért:DD
2015. aug. 31. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!