Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ami itthon van alapozó az...

Ami itthon van alapozó az sötét az én bőrömhöz ezért van itthon egy fehér krém amivel világosítom. És bevált, de ez árt a bőrömnek? (miteszeres, pattanásos egy kicsit) Milyen alapozót használjak? Világos a bőröm, és számit az ár.

Figyelt kérdés
2010. márc. 11. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes minőségi terméket venni, nekem ilyen van (Vichy):

[link]

Bár elég drága volt (4000 forint).

2010. márc. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mitesszeres, pattanásos bőrre ne használj semmilyen alapozót mert soha az életben nem szabadulsz meg tőlük.
2010. márc. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

DMben vegyél Manhattan Clearface alapozót, púdert, direkt tiniknek fejlesztették ki, zsíros pattis bőrre.


Amúgy én is csináltam ilyet, gogy világos és sötét alapozómat mixeltem, ezzel nincs gond, csak ha pattanásos vagy akkor nem tesz jót.

2010. márc. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek!
2010. márc. 12. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!