Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Műköröm tip mennyire jo?

Műköröm tip mennyire jo?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok és az a baj hogy nem birok leszokni a koromragasrol ..nem nos attila kicsi inkább hanem nagyon hamar beszakad törik...és néha már olyan ciki ..és már én is szeretnék szép hosszú körmöket ..én biztos h nem cainaltatok zseleset ..a tip re gondoltam vagy olyan mukorom amit fel tudok én ragasztani ..van ragasztóm mert egyszer farsangi volt mukormom..és az elég jo minőségű ..szóval mit gondoltok?

2015. szept. 11. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el. Először tanulj meg írni ne ragasztgass semmit a körmödre mert csak még jobban szétcseszed. Nem megoldod a problémát hanem csak lefeded. Lehet kapni körömerősítő lakkokat. És hát nem kéne körmöt rágni. Nagyon nem szép látvány, emellett gusztustalan is. Ha nagyon akarnád le tudnál róla szokni.
2015. szept. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már bocsáss meg de úgy írom le a kérdésem ahogy akarom .az nem jutott eszedbe h esetleg telom vagyok ea nem akarok felvoran keresztül írni.mondani nem olyan könnyű mint cainálni!van koromerositom de az sem segít .korom ragas elleni lakjon os van az sem segít .nem kell ennyire nekem támadni mikor azt se tudod h mit próbáltam és mit nem.és meg neked áll feljebb ...köszi a választ bár nem vált a hasznomra ..
2015. szept. 12. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!