Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyire biztoságos az ebayről...

Mennyire biztoságos az ebayről rendelni? Mennyi idő alatt jön meg az árú?

Figyelt kérdés
Szeretnék online rendelni egy iskoláskát. Bizonytalan vagyok hogy érdmes-e megrendelni,mivel még online nem vettem ilyesmit. Értelmes válaszokat légyszi. :)

2015. szept. 12. 12:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Megbízható teljesen, és oda szokták írni, hogy mennyi idő.
2015. szept. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg az eladó értékelését, abból kiderül mennyire megbízató. Nekem eddig semmilyen problémám nem volt, azt kaptam mindig amire számítottam. 3-5 hét alatt ideérnek a dolgok általában. :)
2015. szept. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ilyesmi táskát szeretnék.Szerintetek megérné megvenni ezt a táskát?Mennyire néz ki jól? [link]
2015. szept. 12. 13:14
 4/14 anonim ***** válasza:
43%

Rendelj angol ebay-ról, hamarabb megkapod.

Nézd, hogy kitől rendelsz. Én is nemrég rendeltem táskát, már meg is kaptam.

Egyébként a termék leírásánál mindig leírják, hogy hány hét a szállítási idő. Nézd az eladó % arányát, és olvasgasd a neki íródott véleményeket.

2015. szept. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. ^^
2015. szept. 12. 13:29
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én apróságokat szoktam az ebayről rendelni és nem szokott gond lenni. A táskával azért vigyázz, mert nem csúcsminőség jön, nem valószínű, hogy túl sokáig bírná. Én kétszer rendeltem táskát ebayről, mindkettő pár hónap után szakadt elfele, még a kínai boltokban kapható táskáknál is gyengébb volt a minőségük. Persze, olcsó is volt, szóval nem panaszkodom, de én azóta ebayről táskát nem veszek.
2015. szept. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) inkább nem rendelek táskát. Majd inkább boltban veszem meg,akkor szemügyre is vehetem :)
2015. szept. 13. 16:42
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát én már rendeltem többféle táskát, pl: most is majdnem 80 fontért, de eddig még semmi bajuk nem lett. Van táskám amit már lassan 4 éve nyúzom, de még mindig tökéletes állapotban vannak.Ebay-ről vannak.
2015. szept. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, utolsó, de te nem a klasszikus ebay-árkategóriából rendeltél. Nyilván ott is ki lehet fogni márkás cuccokat, amik olyanok is lesznek minőségre.
2015. szept. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Azért az árért még szép h sokat tart :)
2015. szept. 13. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!