Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Valóban lopásnak számít, ha...

Valóban lopásnak számít, ha drogériában a teszter alapozóból kis tégelybe nyomok pár használatnyit és hazaviszem?

Figyelt kérdés

2015. szept. 16. 21:04
 1/10 Sunshinedoll ***** válasza:
8%
Nem. Minden jogod megvan rá, hogy a tesztert kipróbáld, de vagy a vásárló. Ráadásul az alapozó tipikusan egy olyan termék, amit érdemes több fényben, több időjárásban is letesztelni, hogy tutira ne vegyél rosszat. Lehet a mesterséges fényen jól néz ki, kint már másabb a színe. Lehet, hogy nap végére oxidálódik, vagy akármi. Ha egy keveset kinyomsz, abból semmi gáz nincs, és végülis a te pénzedről van szó, szóval érthető, hogy nem akarsz sz-rt venni.
2015. szept. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, te mit értesz pár használatnyi alatt.

És mekkora a kis tégelyed :)

2015. szept. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
10ml és feléig sem gondoltam.
2015. szept. 16. 21:22
 4/10 Sunshinedoll ***** válasza:
79%
Nah, az sok. Az sok. A legtöbb termékből, ha tesztert kapsz, az ilyen 1,5 ml-es tasakban kapod. Úgyhogy annál többet pofátlanság kinyomni.
2015. szept. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a Müller drogériában dolgozom (igaz más országban) és lehet kérni tesztert az eladóktól.
2015. szept. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jó, akkor majd kevesebbet fogok :)
2015. szept. 16. 21:35
 7/10 opened paradise ***** válasza:
91%

"Akkor majd kevesebbet fogok"

De megvenni,még mindig nem? :D

2015. szept. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
Én 5 ml-s tesztereket szoktam kapni nagyon pici tubusban... pont annyi mint amennyit te akarsz elvinni. Egy 6-8000Ft-os termék esetén szerintem érthető ha az ember normális/hétköznapi körülmények között akarja kipróbálni.
2015. szept. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a legegyszerűbb, ha odamész egy eladóhoz és kérsz egy mintát. Ha nincs, akkor megkérdezed, hogy nyomhatsz-e kicsit a teszterből a tégelyedbe. Biztosan meg fogják engedni. De így senki sem fog rád furán nézni, hogy mit csinálsz :)
2015. szept. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem is az a legtisztább ha segítséget kérsz az eladótól. Nekem is mindig adnak a Müllerbe kis termékmintákat az alapozókhoz.

Viszont nekem nem lenne képem 5ml kinyomni a tesztszerekből és elmenni. De te tudod:)

2015. szept. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!