Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol találok olyan barátság-nya...

Viki Formosa kérdése:

Hol találok olyan barátság-nyakláncot, ami 6db-ból áll?

Figyelt kérdés
Idén ballagok, és a barátnőimmel úgy gondoltuk, hogy ezt a barátságot szeretnénk megpecsételni egy nyaklánccal. Keresgéltem egy kicsit, de nem találtam olyat amit kerestem. Remélem ti tudtok segíteni ebben. Szeretném viszonylag hamar letudni az ilyen dolgokat. :D

2015. szept. 17. 19:30
 1/3 infomoly ***** válasza:

Főleg puzzle és pizzaszelet formájúak vannak. Puzzle-t ezüstből találtam, bizsuból nem.

Lehet 6 db-osat is rendelni:


[link]


[link]


Gondolom papírból:


[link]



Pizza bizsu:


[link]


Ha szeretitek a gyurma ékszereket, akkor megkérhetitek Meskán az egyik gyurmaékszerkészítőt, hogy csináljon nektek egyedi pizzas vagy puzzle-ös vagy bármi más formájú 6 db-ból álló összeilleszthető medálokat. :-)

2015. szept. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A claires ben vannak sok darabos jópofa barátságkarkötők
2015. szept. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. nov. 11. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!