Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van valami jelentősége annak,...

Van valami jelentősége annak, hogy bal vagy jobb oldalon van az orrpiercing?

Figyelt kérdés
Mi alapján döntik el melyik oldal legyen?
2008. szept. 9. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi,legalàbbis nàlam a bal oldalon van(làny vagyok,az uncsim meg fiu és neki is ott van9

bàr sokan mondjàk hogy a bal oldalt csak lànyok hordhatjàk,de szerintem ez olyan hülyeség,mikor mondjàk hogy a férfi baloldalän csak a ribancok mennek..........

esetleg az bfolyàsolhatja,hogy elötte is volt -e piercinged,mert akkor nem oda lövik(fàjdalmasabb)vagy nmellé,vagy a màsik oldalra

2008. szept. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi jelentősége. Régebben, amikor a barátnőm a fülét lövette, azt mondta, hogy ő azért a jobb fülét lövette elsőnek, mert a balba a melegek lövetik. Annyira hülyeség... Biztos, hogy semmit sem jelent. Én először a bal fülem lövettem és senki nem mondta, hogy leszbikus lennék.
2008. szept. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi jelentősége, barátnőmnek jobb oldalon van mert neki ott tetszik, nekem bal oldalon mert megfigyeltem már hogy az az oldal kevésbé érzékeny ha mondjuk meg vagyok fázva.
2008. szept. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Régen volt a homoszexuálisok jele a jobb oldali karika fülbevaló, de szerintem bal oldalt jobban néz ki.
2008. szept. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az alapjan dontik el h az illeto hova szeretne...de ha nem tud donteni akkor javaslom h tegyen jobbra is meg ballra is....de kozepre is szoktak :)
2008. szept. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:D
2008. szept. 13. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!