Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Akinek van levél/borít...

Lányok! Akinek van levél/boríték táskája, az hogyan oldja meg, hogy a pénztárcája is beleférjen?

Figyelt kérdés
Nekem nagy téglalap alakú pénztárcám van tele minden fontos papírral ami egy kisebb bukszába már bajosan férne el, és vannak alkalmak amikor egy elegánsabb kis táskát vinnék, de bérlet, meg pénz, meg ilyeneket ti hogyan oldotok meg?

2015. szept. 26. 01:31
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Nekem az irataim a bérlettokomban vannak... Abban van a jogsim, személyim, lakcímkártyám, tajkártyám, diákigazolványom, bérletem (mi más fontos papír van még?). Ha borítéktáskát viszek valahova a bérlettokomba beleteszem pluszba a bankkártyám vagy valamennyi készpénzt. Nem viszek pénztárcát, problem solved.
2015. szept. 26. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Az összes iratom elfér egy igazolványtartóban és van kisebb egyzsebes pénztárcám is, abban tökéletesen elfér annyi készpénz ami egy estére kell. E-mellé még berakok egy rúzst és pár darab zsepit (mert anyám rendesen nevelt és anélkül tilos a házból kilépni)
2015. szept. 26. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Borítéktáskát ritkán használok, alkalmakkor, ilyenkor pénztárcát cserélek (vékony, hosszúkás), csak a legszükségesebb iratokat teszem bele és papírpénzt.
2015. szept. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én borítéktáskát csak alkalmakkor viszek magammal, oda meg nem kell magammal vinnem az egész életem. Amikor nagyobb tárcám volt, akkor kivettem belőle a fontos iratokat meg némi készpénzt, és vagy a belső zsebbe tettem őket, vagy bérlettartó tokba, ha vittem magammal a diákomat vagy a bérletemet. Amúgy most olyan tárcám van, ami téglalap alakú, de lapos (Stradivariusban lehet ilyesmit kapni, a pattintós fajtát... az más kérdés, hogy abban csak 5 kártyatartó hely van, de oda csak a legfontosabbakat rakom, a többit külön kártyatartókba teszem hétköznaponként), és azt gond nélkül bele lehet tenni ilyen táskákba is többnyire.
2015. szept. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!