Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nem túl erős ez a smink?

Nem túl erős ez a smink?

Figyelt kérdés
Lányok szerintetek a szempillaspiral es a tusvonal nem túl erős 7. osztályban? Bármilyen vélemény érdekel csak írjatok meg hogy miért es hogy hány évesek vagytok! 14/L

2015. szept. 27. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
7. osztályban szerintem minden smink túlzás, bőven ráérnél gimiben elkezdeni kísérletezni.
2015. szept. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1 réteg spirál még okés. A tus meg nagyon bénán szokott állni egy tizenéves lánynak. Az már inkább nőknek való.
2015. szept. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tust hanyagold, a spirál még elmegy..
2015. szept. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tus nem kell szerintem seem!
2015. szept. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell még smink egy hetedikesnek, de ha mindenáron akarod és a szüleid is megengedik, akkor egy kevés barna szempillaspirál még elmegy. Középiskoláig bőven várhatnál vele.
2015. szept. 28. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy szép ha egy lány természetes de mindenkinek van stílusa, és saját felelossége. Szóval ha szeretnéd, használd örömmel. Amíg valakit nem zavar (tanárokat, szüloket, stb..) azt csinálsz az arcoddal amit akarsz. Úgy is kinövöd ezt az idoszakot és lesz olyan, amikor még szempillaspirált sem fogsz akarni használni ;) ./L
2015. szept. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tus az túlzás, az nőknek való. 14 év az nem nő, az kamasz lány. Lehet, hogy jól áll, szép Vagy tőle, de valójában csak attól leszel szép és vonzó, amit viselni is tudsz. Ha koravén Vagy az ellenkező hatást éred el, nem leszel vonzó. 38/N
2015. szept. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!