Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretnék venni parfümöt...

Szeretnék venni parfümöt magamnak, de eddig mivel nem használtam fogalmam sincs melyik milyen illatú. Tudnátok olyat ajánlani ami nem édes tömény illat, hanem inkább friss vagy púderes illat? Ami eddig tetszett az a DKNy de biztos van más is ami jó.

Figyelt kérdés
2015. szept. 29. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

ANGEL.


[link]

2015. szept. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi megnézem
2015. szept. 29. 13:37
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Ami púderes, az tipikusan a Chloé - Love. Nem kell megijedni, frissen kifújva kicsit töménynek hat, de szépen leül és egy finom, púderes, kicsit virágos illat marad meg, én tavasszal pl imádom. Ami friss, az az Armani Acqua di gioia családból a sima gioia, illetve az Acqua di gioia eua fraiche. Vizes-citrusos illat, igazi nyári finomság és extrémen tartós. Nálam új szerelem a szintén friss, citrusos kategóriában a Bvlgari - Mon jasmin noir L'eau exquise EDT, bár ez fanyar picit, alapvetően pomelo, tea és grapefruit az alapjegye, nem tudom, neked ez még mennyire a citrusos-friss kategória. :)

Viszont szerintem úgy a legkönnyebb, ha veszel egy kategóriát, pl citrusos-fás, vagy a Chloé tipikusan virágos, és azon belül nézegetsz parfümök a neten, aztán elmész egy nagyobb drogériába és megszaglászod. Anno én is így kezdtem, mára meg totál illatb..i lettem és ha spórolok, akkor biztosan parfümre. :D

Illetve ez egy nagyon jó és megbízható webshop, a drogériás árak töredékéért tudsz rendelni:

[link]

2015. szept. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Acqua di Gioia citrusos/friss

Burberry Brit Rhythm könnyű/púderes


Mindenképp próbáld ki magadon vásárlás előtt, mert amit közvetlen kifújás után érzel, az nem ugyanaz mint amilyen rajtad lesz az illat fél óra után.

Minden parfümöt meg lehet nézni a fragrantica.com oldalon. Leírásból persze nem fogod megtudni hogy milyen, de nagyjából be lehet lőni hogy édes-virágos-citrusos-fás-fűszeres illatról van-e szó, esetleg van-e benne olyan jegy amit utálsz.

2015. szept. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat!
2015. szept. 30. 14:59
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
Ki kell próbálni, bemész egy ideális árkategóriás boltba és végigszagolgatod, máshogy nehéz, annyi segítség van hogy ahogy nézem a rózsaszín-piros üvegesek általában az édesebbek, a kék pedig a savanykásabb vége.
2015. szept. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!