Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a legjobb műköröm, tip...

Melyik a legjobb műköröm, tip amit otthon is feltudnék rakni, meg tudnék csinálni?

Figyelt kérdés
12 éve rágom sajnos a körmöm... Nem tudok róla sehogy se leszokni, mindent próbáltunk.(sz*rba rakjam poénokat kérem hanyagoljuk..)A műkörmösök által felrakott tipem, mindig letört, épített műköröm is.Összvisz 4 napokat bírtak, és 1-2 mindig leesett a többi masszív volt.(Hozzátehetjük hogy nem egy olcsó dolog ugye.) azért gondoltam hogy vennék magamnak amit otthon felraknék, kifesteném,és ha egy leesik pótolnám. De mi az a használható márka, ami jó? (Nem a 100ftosokra gondoltam.) Csak addig csinálnám még vissza nem nő a körmöm. És persze nem hosszúnak hagynám meg hanem normál köröm méretűre. (Nagyon megköszönném, ha írnátok márkát és hogy hol tudám beszerezni, ár nem nagyon érdekel) Persze bármilyen tippet, ötlett elfogadok ezenkívül, nagyon köszönöm!! :) Kérlek titeket ne trollkodjatok.

2015. szept. 29. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
inkább keress egy normális körmöst. az otthoni körmözés nagy pénz és időbefektetés.
2015. szept. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
4 körmösnél voltam. Mindegyik normálisan dolgozik, csak az én körmömre nem lehet normálisan rárakni semmit, mivel nagyon le van rágva. Ezért marad rajta csak 3-4 napig.
2015. szept. 30. 15:27
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs.
2015. okt. 1. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!