Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » BB krém mellé szükséges...

BB krém mellé szükséges pirosítót használni?

Figyelt kérdés
Az is ilyen "természetellenes" hatást kölcsönöz az arcnak, mint az alapozók?

2015. okt. 8. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
ha nagyon sápadt vagy....mennyi idős vagy?
2015. okt. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
18 vagyok, de ez lesz az első alkalom hogy "komolyabb" sminket használok. Eddig csak szempillaspirál volt nagyritkán :)
2015. okt. 8. 18:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen a fedése. Amit én használok annak szinte teljes a fedése, mint egy jobbfajta alapozónak, szóval ahhoz kell pirosító vagy kontúr. De a legtöbb bolti BB szinte semmit nem fed, ahhoz nem fontos.
2015. okt. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%

Az alapozók mióta természetellenesek? Ha rosszat használsz, vagy rosszul, akkor igen.


Nem szükséges a pirosító, de ártani nem árt. Nem tart semmibe beütögetni egy kis pírt.

2015. okt. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pirosítóból először szerintem próbálj valami kevésbé pigmentáltat,pl Essence pirosítók egész jók,én is azokkal kezdtem,és valami halványabb rózsaszínes színt:)(Én a 020 Babydoll árnyalattal kezdtem,ami talán túl sötét volt nekem,mert gyakran eléggé erősre sikeredett a felvitele) Én ha alapozózok,és korrektorozok,vagy bb krémezek,el sem tudnám képzelni,hogy ne használjak vmi kis színt az arcomrak,ami egy kis életet vinne bele ugymond,mert nélküle eléggé sápadt az arcom,és egy szépen felhelyezett,szép színű pirosítóval nagyon szép eredményt lehet elérni:)De tudom ajánlani a krém pirosítókat is,amivel sokkal természetesebb az eredmény,mint egy por állagúnál,Rimmel krémpirosítója nagyon jó,azt tudom ajánlani,de bármelyik rúzsodat is felütögetheted az almácskáidra,hiszen az is ugyanazt a hatást éri el:)
2015. okt. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a válaszokat! Akkor beszerzek egy pirosítót is. :)
2015. okt. 11. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!