Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol tudnám bevizsgáltatni ha...

Kiss.1992 kérdése:

Hol tudnám bevizsgáltatni ha van egy Louis Vuitton táskám, esetleg ha eredeti arról papírt is tudnának adni?

Figyelt kérdés

Anyósom kapta ezt a táskát, és nézegettük párommal, hogy eredeti lehet-e. Szeretnénk megvizsgáltatni és ha tényleg az és tudnának is papírt adni róla esetleg, vagy vevőt szerezni rá, akkor eladnánk.

Tudom, hogy Bp-n is van egy bolt, ha eljutunk elvisszük, de egyenlőre nem úgy néz ki.

Vidéken esetleg ha lenne valakinek ilyen ismerőse.

Előre is köszi!


2015. okt. 13. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha eredeti lenne, lenne róla papír. Arra azért szokás ügyelni. Ahol "eltűnt" vagy "nem volt" eredetiségigazolás, az nem eredeti. Ajándékhoz is szokás mellékelni.

Egyébként a táskába varrt számsor alapján lehet azonosítani, ezt elvileg telefonon is lehet. De 99%-ra megmondom így látatlanban is, hogy a ti táskátok nem eredeti, sajnálom.

2015. okt. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
soha nem értettem ezeket a kérdéseket. nyilván anyósod csak úgy kap egy több százezres táskát, hogyne. hacsak nem vagytok a felső tízezer tagjai és/vagy nincsenek milliomos külföldi rokonok a családban, akkor tuti kamu.
2015. okt. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mármint a táska kamu, nem a kérdés.
2015. okt. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen csak úgy kapta nem tudom kitől de egy csomó márkás ruhával együtt... valaki ismerősének nem kellett.

Köszi a válaszokat!

2015. okt. 14. 12:34
 5/5 A kérdező kommentje:
Látszik hogy nagyon érthetsz hozzá, ugyan is felvittem pestre és nincs ilyen hogy varrt számsor... ez csak kitaláció, te meg ha nem érted az ilyen kérdéseket az a te bajod. A táska pedig eredeti.
2015. okt. 16. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!