Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ma fúrták ki a fülemet (egy...

Ma fúrták ki a fülemet (egy 2. lyukat az eredeti mellé). A lentiek alapján valaki hozzáértő, vagy tapasztalt meg tudná mondani, hogy akkor ki kell-e várnom a hivatalos 6 hetet vagy sem?

Figyelt kérdés
Alapból a fülem egyszer sem gyulladt be bizsutól és ha kiveszem a fülbevalót akkor is csak kb 1,5 hónap után kezd el beforrni.

2015. okt. 16. 20:47
 1/4 anonim válasza:
Nekem 4 lyuk van a nfülemben . Az utolsó 2nél én még a lyukasztás napján , pár órával kicseréltem utána . De azért mert az én fülem nem bírja a gyógyfülbevalót,és így nekem szépen begyógyult.
2015. okt. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Aranyra vagy ezüstre kicserélheted, de akkor is várj vele legalább egy hetet.


Bizsura nem ajánlatos, az én fülem is bírja a bizsut, és kicseréltem anno én is 2 hét után bizsura, begyulladt, de annyira hogy bőrgyógyászhoz kellett vele mennem, mert gennyesedett is.

Szóval azért várj vele, mindenképp.

2015. okt. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én már 7 lyukat szúrtam magamnak bizsuval itthon (csak átnyomtam a fülemen a fülbevalót és kész, 1 hónap alatt jó is volt, pedig sokszor kiszedtem őket, mert utálok fülbevalóban aludni)


ha kiveszed a fübevalót amit lőttek, az azonnal viszont be nő, mivel roppant pici az a lyuk szemben azzal amit otthon csinálsz.(én már pl ezért nem lövetek )


Na de ha nem bírod benn tartani, nem para, vedd ki, de legközelebb ne költs rá ha benő, hanem fogd meg a fülbevalót, és nyomd át rajta teljes erődből, csak előbb egy kis kézfertőtlentítővel vagy parfümmel tisztítsd le a fülbevalót és akkor nem gyullad be.


A 2. lyuk nagyon hamar gyógyul, de a 3., 4. az nagyon nehezen legalább 1 hónap kell neki, (mondjuk én mindig kiszedem xD lehet ez a baj.)


A lényeg hogy ha kiveszed és be nől, így tudod megcsinálni magadnak.

Remélem segítettem :)

18/L

2015. okt. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Forgasd szép óvatosan. Én is magamnak szúrtam. De a születésem kori fül lyukak birja a bizsut. A többi lyuk amit magamnak szúrtam érzékeny a bizsura. Inkább szak ember hez menj, ha még drága is. Nekem a fülem egyike mókásan 5lyuk van rajta a másik fülemen megint máshogy van az 5lyuk.

Betadin,jód de a legjobb a tetrán nem gyullad be a füled. De ha egyik sincs otthon kammilás teás pamaccsal kezeld, kamilla jó gyulladás csökkentő, sőt megelőzi a gyulladást. A gyógy fülbevaló maradjon bent 4hétigvés jó lesz. ;)

2015. nov. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!