Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan sminkeljek 19 évesen?...

Hogyan sminkeljek 19 évesen? Nem értek hozzá. Szemöldök formázás és szemhéj tus?

Figyelt kérdés

szempilla spiralt es vizvonalra szoktam cemceruzat használni. van egy catrice szemöldök ceruzàm, amivel az ív részét megerősítem, mert ott ritkás a szemöldököm.

de szeretnék rendesen sminkelni, mint a többi lány. szemhéj tust nehéz használni? szemüveges vagyok, jól áll így is? márkát tudtok ajánlani?

És más lányoknak olyan szép szemoldokuk van. valami ötlet? :)

ti hogy szoktatok, és mivel sminkelni?


2015. okt. 18. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
youtubeon van annyi videó
2015. okt. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen, youtube. Ehhstysmink-et tudom ajánlani, vannak alapvideói, amikből biztosan tudsz tanulni. :)
2015. okt. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem tus helyett sokkal szebb ha szemcerkával kihúzod a szemed, aztán elsatírozod. Azért arra figyelj hogy olyan sminked legyen ami neked jól áll, ne olyan ami másokon tetszik...
2015. okt. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia. Én is 19 vagyok, 16 éves korom óta használok tust, nagyon szeretem, szépen kiemeli a szemet.

Először biztos nem fog menni,de aztán rááll a kezed.

Szemüvegesnek szerintem még plusz jobb is mivel a szemüveg is a szemedre irányítja valamiképp a tekintetet, jó lesz,ha kihúzod cicásan.

A youtubeon nézz videókat, aztán hajrá. :)

2015. okt. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

koszi:)) délután néztem sok videót. az ajánlott csajnak is :)) asszem veszek szemöldökre port és fixàlòt, mert ceruzàval alig làtszik amit szoktam csinálni

és kipròbàlom a tust is. régen volt essence zselés tusom, de nem lett valami szép vele, most jöttem rá hogy túl vastag volt az ecsetem:) Holnap veszek is és gyakorlok, szeretnék kicsit csajosabb lenni

meg veszek korrektort mert elfogyott már rég :))

2015. okt. 18. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!