Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretitek a nesszeszert? Egy...

Szeretitek a nesszeszert? Egy nesszert (nagy és átlátszó, pár sminkel) lehet vinni at utcán kézbe? Ti általába mit raktok bele?

Figyelt kérdés
2015. okt. 21. 08:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Utcán ne ilyenbe hord a dolgaid, hanem zárt és nem átlátszó női táskába legyen a neszeszer.


Én szeretem őket,pár dolgot otthon abban tartok,ami már nem fér be sehova.

2015. okt. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Utcára ne hordd, az szerintem eléggé magánszféra, hogy mi van egy nesszeszerben.

Egyébként nekem nincs, mert csak fésűt, parfümöt, meg szemceruzát szoktam magammal vinni munkába, azoknak meg felesleges.

2015. okt. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem 2 kisebb neszeszerem van a táskám legmélyén, az egyik gyógyszeres, a másikban pár alap smink cucc van, kis púder, tus, szemceruza, spirál, korrektor, meg kis szemhéjfesték applikátorral. Ennyi elég, hogy napközben helyrerántsam a sminkem. Átlátszóba csak akkor tartanám, ha a táska legmélyén van. Mást nem is raknék bele, pénztárca, telefon, iratok, mind olyan érték ami miatt kikaphatják az ember kezéből. De ha márkás sminkjeid vannak, azt se tenném közszemlére.
2015. okt. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
minek vinnéd az utcán kézbeN????????????!!!!
2015. okt. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szia. Azért mert 2 táskám van, mindkettő már el van kicsit szakadva.
2015. okt. 21. 08:53
 6/8 A kérdező kommentje:
De azért mindenkinek köszönöm a válaszokat. :)
2015. okt. 21. 08:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Átlátszót semmiképp, az táskába való meg otthonra.
2015. okt. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szeretem, de csak itthon tartom, nem viszem magammal.


Használj vagy minőségi cuccokat, vagy helyesen olcsóbbat, és nem kell mindent magaddal vinni.


Nálam a rúzsom szokott lenni, mert ha kajálok, lejön, és egy csomag mattító papír.

2015. okt. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!