Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek kiszedethetem a...

Szerintetek kiszedethetem a szemöldökömet?

Figyelt kérdés
Mar elég vastag, es kozepen mar ki is szedte egy kozmetikus de csak kozepen. En mar szeretném kicsit formára szedni szerintszerintetek nem korai 12 évesen? Es tudnátok ajanlani jo szemöldök foformázó kozmetikust pesten?

2015. okt. 23. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
szedd nyugodtan,de óvatosan és lassan,ne vidd túlzásba!
2015. okt. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha formára szeretnéd szedni, akkor mindenképpen szakemberhez menj! Ha otthon nekiállsz egyedül csipeszelni, a végén még elrontod a formáját vagy túl vékonyra szeded, bízd kozmetikusra.
2015. okt. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha nem túl vékonyra, tényleg csak a felesleges szálakat akarod, akkor nyugodtan
2015. okt. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan de csak ovatosan, ne tul vekonyra
2015. okt. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kiszedni lehet, de ugyan minek 12 évesen? Gyerek vagy még.
2015. okt. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Utolsó, nincs igazad!11 éves voltam mikor kiszedte először kozmetikus, de nagyon.Tehát teljesen, vékonyra.Nincs abban semmi rossz;)
2017. jan. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!