Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy lehet ezt a sminket...

Hogy lehet ezt a sminket elkészíteni?

Figyelt kérdés
Kerestem a szemformámhoz megfelelő sminkeket, s ez nagyon megtetszett
2015. nov. 2. 18:44
 1/8 A kérdező kommentje:
akit érdekel a smink, annak átküldöm az e-mail címet, amin át fogom küldeni a képet
2015. nov. 2. 18:47
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért nem linkeled be ide? Akkor többen válaszolnának.
2015. nov. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

[link]


8/8- mandula szem

2015. nov. 2. 22:36
 4/8 anonim ***** válasza:
kihúzod a szemed (alul csak feléig, max 2/3-ig), aztán sötét szemhélypúdert teszel alulra és felül a szemzugba majdnem végig majd ecsettel elsatírozod (ilyenekhez érdemes venni egy "blender" ecsetet, csodákat művel) A szemhéjad valamilyen világos, pl krém színnel feded be, a külső zugnál kicsit felviheted rá a sötét festéket is, belső szemzugban pedig fehérrel. Legalább is szerintem.
2015. nov. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ja és fontos hogy passzoljon a szemed színéhez mert a sötétbe van keverve itt pl. lila.

Ha pl zöld a szemed akkor a lila/vöröses árnyalatok kiemelik a szemszíned, a kék/barnát így hirtelen nem tudom

2015. nov. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2015. nov. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=l6IltmNGx4s


Talán ez az, amit igazából keresel.

2015. nov. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2015. nov. 24. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!