Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok, ti mikor kezdtetek el...

Lányok, ti mikor kezdtetek el szemtust használni, elsőre hogy sikerült?

Figyelt kérdés
Én kb.13évesen kipróbáltam és elsőre sikerült,anyukám is csodálkozott hogy elsőre jól csináltam és azóta használok:)

2015. nov. 8. 10:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Én gimisként próbáltam ki először, de nekem nem jött be, ezért maradtam a szemceruzánál.
2015. nov. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én viszonylag későn, 19 éves korom körül. elsőre borzalmasan sikerült, mert sikerült egy nem túl jó, kenődő, maszatolódó tust kifogni. most már találtam jó termékeket, de kb csak heti 1x 2x használok tust.
2015. nov. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Gimiben, de nem voltam túl ügyes. Ma sem nagyon megy bármivel, ezeket a géles állagú tusokat tudom jobban használni külön ecsettel. Elég sok idő kellett, mire rájöttem, az én szemformámon nem mutat jól az a tipikus vonal, ami sokaknak.
2015. nov. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem a filc sokkal jobb mint a folyadekos.xd:)
2015. nov. 8. 11:58
 5/9 anonim ***** válasza:
filccel könnyű rajzolni, de nem lesz olyan tartós és szép, mint a tegelyessel. amúgy a zselesek a legjobbak. én nem hasznalok, mert szemüveges vagyok így kerulom a kicsinyitest(lencse miatt inkább világos színeket használok)
2015. nov. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A tu hegyes filccel nagyon konnyu es nagyon szepen meg birom csinalni:) bar ha masnak csinalnam sztem borzalmas lenne mert remeg a kezem+en nyitott szemmel csinalom.:D
2015. nov. 8. 13:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Először szemcerkával húztam magamnak tusvonalat tizedikben, ami elsőre sikerült is, csak hát fél óra múlva az egész a szemhéjamon volt, ezért inkább felhagytam vele. Majd később vettem magamnak egy folyékony tust idén nyáron, amivel elsőre borzalmas munkát végeztem, azonnal le is töröltem, rengeteget kellett vele gyakorolnom, de már szépen tudom használni. :)
2015. nov. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom már mikor próbáltam de az első próbálkozások borzalmasak voltak tégelyessel. A filces nekem volt hogy egyszerűen nem fogott a szememre ha már volt rajta púder, gélt meg nagyon nehezen használom mert ha 10 centinél messzebb megyek a tükörtől semmit se látok -10-es dioptriával.
2015. nov. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kb hatodikos-hetedikes lehettem.. Szerintem nagyon jól megcsináltam magamnak egy filces tussal. Sokáig azt használtam, minden nap sminkeltem. Ma már én is csak ritkán húzom ki a szemem. Áttértem a zselésre, mert nagyon strapabíró, nagyon jó, és azzal isteni tust húztam, pedig mindenki megijesztett, hogy gyakran azok is bénán csinálják meg, akik évek óta sminkelnek. Hát nekem szerencsém van, ügyes a kicsi kezem :DDD Másét is ki tudom húzni, barátnőmnek remeg a szemhéja, plusz rejtett is, szóval irtó nehéz, de megoldom mindig.:) 16 l
2017. febr. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!