Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mért van az hogy amikor...

Mért van az hogy amikor kifestem szemceruzával a szemem, akkor 1-2 óra múlva az egész összegyűl és a szemem sarkába megy?

Figyelt kérdés

Mindennap kifestem és 1-2 óra múlva olyan mintha egy bogár menne a szemembe, egy kis fekete valami van a szemem sarkába.. Mért van ez???

Ui: és elég feltünő



2015. nov. 8. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Rossz minőségű a ceruza(használj tuss-t,ami megszárad pl.Maybellinetől a tégelyes nagyonjó,csak ajánlani tudom)
2015. nov. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pedig márkás szemceruzát használok nemtudom mért nem jó
2015. nov. 8. 13:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Ceruzával én is mindig így jártam, sokfélét kipróbáltam anno...de áttértem a tusra, nekem az vált be. Megszárad és még a nap végén is olyan, mint ahogy megcsináltam.


Az olcsóbbakból esetleg ajánlanám az essence vízálló tusát, volt olyanom. Szerettem.

2015. nov. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
jó kipróbálom a tust.. és az is ugy látszik mintha szemceruza lenne?
2015. nov. 9. 16:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem szebb, precízebb eredményt lehet vele elérni. Nálam pl. a fekete ceruza nem volt olyan igazán nagyon fekete, de tussal igen.


Ha arra gondolsz, hogy látszik-e majd, hogy tust vagy ceruzát használtál akkor szerintem valamilyen szinten fog látszani.

2015. nov. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!