Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit ajanlatok mitesszeres bőrre?

Mit ajanlatok mitesszeres bőrre?

Figyelt kérdés

Rengeteg mitesszer, vagyis ilyen fehér kis kinyomható valami van az arcomon két oldalt. Leginkább a bal felemen, de most már a jobbon is kezd egyre több lenni. Mit lehet ellenük csinálni? Vagy mit csinálhatok rosszul? Sminkelek, bb krémet használok(essence) essence korrektor, müller saját márkás púderét.

Tudtok esetleg valami krémet, vagy módszert ami eltűntetheti? Van valakinek hasonló tapasztalata? Előre is köszi!


2015. nov. 9. 22:33
 1/4 Oncer válasza:
Először is, ha csak teheted, ne rakj semmit az arcodra, azok tömítik el a pórusaidat. Ha muszály, akkor is próbálj természetes vagy mindenesetre minnél kevésbé zsíros termékeket hasznalni. Másodszor, minden este moss arcot, először meleg vízzel, használj bőrradírt (ajánlom a Neutrogena termékeket), arctisztító krémet vagy gélt (Garnier nekem remekül beválik), micellás vizet, egy héten összesen kb négyszer, ezeket se vidd túlzásba! Néha valami jó olajos szappant is használhatsz, jól szárít. (Erre persze hidratálni kell, de ebből is ha túl sokat raksz, az se jó, neked kell kitapasztalnod hogy mennyit szív be szivesen a bőröd.) Hideg vízzel fejezd be, az összehúzza a pórusaidat, így ellenállóbbak lesznek. Egy enyhén tonikos vattával töröld át az arcod, de ha pumpás kiszerelésed van, az még jobb. Hát kb ennyi, majd írj, hogy bevált.e!
2015. nov. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia! Nagyon szépen köszönöm a válaszod, felpontoztalak. Himalaya márkájú arcradírom van, azt szoktam használni. Régebben essence bolt, mintha az jobban bevált volna... nem tudom. Emellett Garnier kétpólusú sminklemosót, és Garnier arctonikot használok. A hidegvizes megoldást is kifogom próbálni, reggel is! Alapozót kénytelen vagyok használni, anélkül nem érzem jól magam, így meg főleg nem...:(

Arctisztítót milyet ajánlanál? A sminklemosó és a tonik mellé kell még használnom? És a micellás víz mire való? Bocsi a túl sok kérdésért.:) előre is köszi!

2015. nov. 10. 22:09
 3/4 Oncer válasza:
Köszi! Nem, a sminklemosó és a tonik oké, de esetleg kereshetsz olyat, ami arctisztító -és sminklemosó is egyben, én ebből használom a Garnier géleket. A micellás vizet szerintem csekkold máshol is, de ahogy tudom, az pont ilyen, lemosó és tisztító. Az ugye víz, így csak egy vattával áttörlöd vele az arcod, se víz se más nem is kell arra az estére. Ossz be egy rendet sztem h melyik nap mit csinálsz az arcoddal+szünnapok! Éés úgy gondoltam, h ha otthon vagy, / tényleg nem fontos, ne tegyél bb krémet se, tényleg 1 hét után jobb lesz, és ebből a szempontból nem is lesz miért használnod.
2015. nov. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Már találtam egy Garnier arctisztítót, most elkezdtem azt használni. Igyekszem minél inkább kerülni a bb krém használatát, hétvégén pl nem használok. Egy héten 3x pedig használom az arcradírt. Aztán ha elfogy, lehet abból is Garniereset veszek (ha van olyan).

Köszi mégegyszer!:)

2015. nov. 15. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!