Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Elfogadnátok lányok ezt a...

Elfogadnátok lányok ezt a gyűrűt? :D 

Figyelt kérdés
[link]

#Vámpírnaplók #Elena gyűrűje
2015. nov. 11. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Elfogadnám, mert ajándékot nem illik visszautasítani.

De nekem nem tetszik. Nem illik hozzám, így nem szívesen hordanám.

De akihez illik, azt biztosan örülni fog neki.

2015. nov. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
El,mert úgy illik. De nekem egyáltalán nem tetszik.
2015. nov. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Képtelen vagyok akár egy fél részt megnézni ebből a blőd sorozatból. A gyűrű se a stílusom. És még képről is látszik, hogy a kicsit gagyibb fajta bizsu az egy dollárosok között is.

Nyilván nem utasítanám vissza, ha valaki jó szándékkal ajándékozná nekem, de magamnak biztos nem rendelném meg. :D

2015. nov. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Remélem, nem eljegyzési gyűrűnek veszed... :D
2015. nov. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha a leányzó nagy rajongója a sorozatnak, akkor imádni fogja :)
2015. nov. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Te vagy a blod te szerencsetlen. Ha egy fel reszt sem lattal belole akkor minek nyilvanitassz rola velemenyt? Nyomorult
2015. nov. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#3-as ne ítélj elhamarkodottan. Én még évekkel ezelőtt kezdtem el nézni a sorozatot, és az ötödik résznél nem tudtam tovább nétni, egy rossz alkonyat utánzatnak tartottam.Aztán pár hónap múlva egy barátnőm győzködésére újra elkezdtem nézni, és rájöttem hogy hatalmas ostobaság volt az eleje alapján elítélni, azóta évek óta hatalmas rajongója vagyok a vámpírnaplók sorozatnak, számomra verhetetlen:D

Emiatt én biztos elfogadnám ezt a gyűrűt, és nem csak azért, mert ajándékot nem illik visszautasítani.Bár nem hiszem, hogy utcára felvenném, de nagyon örülnék neki ha kapnék egy ilyet:)

Szóval ha az illető, akinek veszed nagy rajongó, szerintem biztos örülne neki:D

2015. nov. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!