Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért sárgul be az ezüst...

Miért sárgul be az ezüst gyűrűm? Hiába tisztítom meg.

Figyelt kérdés
Amit lehet kapni ékszer boltban azzal tisztítom de hiába.. Másnapra full sárga :/ mitől?

2015. nov. 12. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
A bőr is tartalmaz kéntartalmú fehérjéket és a kén hatására ezüstszulfid keletkezik, ami vékony rétegben sárgás, vastag rátegben szürkés-fekete. Ródiumoztasd be egy galvanizálóval, a ródium kemény, nehezebben kopik és színét megtartja.
2015. nov. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De úgy sárgul be h nincs is rajtam..

Na mindegy :S

Azért köszönöm a választ, ment a zöld kéz 👍

2015. nov. 12. 16:22
 3/5 anonim ***** válasza:
56%

Az ezüst már csak ilyen. Nekem is a nem használt ezüstjeim besárgulnak. Talán az oxigén tartalmaz valamit. Ezt nem tudom pontosan, ha érdekel akkor nézz utána.

Engem nem érdekel, néha ezüst tisztítóval megtisztítom és kész.

2015. nov. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De hát épp ez a problémám... Meg tisztítom amivel kell. Másnapra már full sárga..

Nem hetek múlva..

2015. nov. 12. 19:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rossz az az ezüsttisztító, amit vettél. Próbáld ki, hogy ha máshol veszel, akkor is ugyanezt a hatást éri-e el.
2015. nov. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!