Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol lehet "Whatever I'm late...

Coniki kérdése:

Hol lehet "Whatever I'm late anyway" karórát kapni?

Figyelt kérdés

2015. nov. 13. 12:33
 1/6 anonim válasza:

Ebay,esetleg Vatera,Jófogás,...


[link]

2015. nov. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt tudom, ott találtam, csak onnan sok idő, míg megérkezik, azért nem jó. Esetleg valamelyik üzletben? Vagy konkrét weboldalak?
2015. nov. 13. 17:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Facebookon Boltkórosok csoportban kb. minden 5. eladó árul ilyen órát. Kiírsz egy kérdést, hogy kinél van (és azt, hogy Pesten szeretnéd-e átvenni, vagy postával akarod-e venni stb.), biztos lesz vagy 5 válasz minimum. Ebayhez képest elég drága lesz mondjuk, mert ezek a rendelős oldalak haszonkulccsal dolgoznak.
2015. nov. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 geragirl ***** válasza:
3.válaszoló! Miért pont Pest? Azt hiszitek, hogy mindenki ott lakik? Azon kívül más város nem is létezik? Jézus....
2015. nov. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-eske, pont azért írtam, hogy pesti átvétel vagy posta, mert kérdés, hogy pesti vagy nem pesti az illető. Aki ismeri az általam megemlítette csoportot, az tudja, hogy személyes átvételre Pesten van leginkább ott lehetőség, azért írtam. De nyiiiiiilván azért írtam, mert sztem a nem pesti nem ember... -.-...
2015. nov. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Dj robert válasza:

keresd az Ali Expressen

vagy itt egy link: [link]

2015. nov. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!