Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek az új...

Mi a véleményetek az új L'Oréal Mat'Morphose alapozóról?

Figyelt kérdés
Most jelent meg nem rég. Szeretnék venni, de azért jó lenne tudni, hogy milyen is :) Köszi előre is.
2010. márc. 19. 21:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%
az hogy állatokon teszteleik a l'oréal cuccokat.. ezért akár hatásos akár nem, utálom.. bocs ha kicsit "kemény" voltam.. ez van..:(
2010. márc. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Úristen :S Tényleg állatokon tesztelik? :S Nem is tudtam :S Nagyon szeretem az állatokat (L)
2010. márc. 19. 21:25
 3/14 anonim ***** válasza:
49%
Tele van káros anyagokkal,elnehezíti a bőrt és igen,állatokon tesztelnek. Ha hab alapozót keresel,vegyél Maybelline dream matte mouseet,az jó mindennapos használatra is és olcsóbb is.
2010. márc. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Azt próbáltam már :( Nekem inkább az nehezítette el az arcom. :S Azért köszi h írtál :)
2010. márc. 24. 00:24
 5/14 anonim válasza:
100%
ha állatokon tesztelik ha nem,nekem nagyon jó.elég zsíros a bőröm,és ehhez szinte még púder sem kell,mert egyáltalán nem fényes..a maybellinnel ellentétben.am áprilisi joyban és glamourban van teszt.
2010. ápr. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
am ha jól tudom csak a hajápolókat tesztelik állatokkal
2010. ápr. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
én is vettem. Kiszerettem volna próbálni. Szerintem nagyon jó.
2010. ápr. 9. 03:18
 8/14 anonim válasza:
100%

Én mintát probáltam, és nekem nagyon bejött. Könnyű felvinni, nem csillogott, fénylett tőle az arcom, egésznap bírta, és egyáltalán nem látszott, hogy alapozozva van az arcom.


Az árával kapcsoltaban én aukciós oldalról vettem most féláron!!!

2010. ápr. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Az állatokon tesztelésről annyit, hogy pont a L'oreál kezdeményezte h ne állatokon teszteljenek. De ha meg annyira állatvédő vki akkor húst sem eszik... Jah és a maybelline is l'oreál termék úgyhogy akkor azt is. Meg kitudja még mit. Az nincs ráírva semmire. Ennyi erővel ne kenjetek magatokra semmit mert kitudja h tesztelik...

Én ezt az alapozót használom, nekem nagyon bevált. Nem ragad, nem fénylik. Tényleg 12órán át tart.

2010. ápr. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a mintával próbáltam ki, és nagyon megtetszett. Nagyjából mennyibe kerül? És mennyi ideig elég? Annyira jó volt, hogy azóta itt van asztalomon az üres kistasak, hogy el ne felejtsem, hogy mi volt a neve. :)
2010. máj. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!