Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ajánlana nekem valaki olyan...

Ajánlana nekem valaki olyan alapozót, ami?

Figyelt kérdés

Olyan alapozót keresek, aminek jó a fedése, de nem durván maszkszerű, elérhető árú és jó kombinált bőrre. Tudnátok ilyen alapozókat mondani?

Előre is köszi a segítséget! :)



2015. nov. 14. 23:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Rimmel Match Perfection. Közepes fedése van,mint minden drogériás alapozónak. Ha nagyon jó fedésűt akarsz,akkor a Vichy Dermablend-et ajánlom,viszont ez drága,és gyógyszertárakban lehet kapni.

kremmania.hu oldalt ajanlom,ott megtudod nezni milyenek vannak.

2015. nov. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

catrice all matt plus alapozóját tudom ajánlani

bár ennek sincs olyan erős fedése, tekintve hogy drogériás termék, de korrektorral tökéletes

szintén kombinált bőröm van és nekem bevállt

2015. nov. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Revlon 24 H, 3200 Ft iparfümerián! Nekem ez vált be eddig a legjobban. Nem maszkos, jól fed, kitart egy kis púderrel 5-6 órát simán.
2015. nov. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2015. nov. 15. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!