Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az Avonnál milyen bőrradír van?

Az Avonnál milyen bőrradír van?

Figyelt kérdés
Van-e ilyesmi egyáltalán ott, és ha van mi a neve, használt-e stb. Véleményekre lennék kíváncsi.
2010. márc. 20. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Már 3 éve árulok Avont,szóval kipróbáltam mindet. Nekem a Naturals barackmagos arcradír jött be,hetente használom,nem szárít,szépen tisztít. De amúgy itt találsz katalógust: [link]
2010. márc. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

[link]

Nekem is ilyenem van! Tök jóóó!

2010. márc. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Én is már nagyon sok félét kipróbáltam, avonost, nem avonost, olcsót, drágát. Az EGYETLEN, ami használt nekem, de az nagyon, az az avonos Clearskin volt. Nincs másik, amit hozzá tudnék hasonlítani. Tinédzseres márka, de még 27 évesen is ez a legjobb.
2010. márc. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!