Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit vegyek havi 1000 Ft-ból?

Mit vegyek havi 1000 Ft-ból?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Havi 1000 Ft zsebpénzt kapok és úgy gondoltam, ebből fogom bővíteni a körömlakk és smink készletemet. Milyen dolgokat érdemes megvennem és hol? Kibírok 1-2 hónapot úgy, hogy nem költök, szóval tudok gyűjteni. Milyen boltokba nézzek be? Nem szeretnék alapozót és BB krémet vásárolni, hiszen elég nekem a korrektor is. Milyen púdert, ecseteket vegyek?

2015. nov. 16. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Havi 1000 ftból nem sokmindenre futja.ha minőségi cuccokat akarsz venni, akkor évekig is gyűjthetnél. Amúgy a rossmann, dm, vagy müller. Vannak ott olcsón is dolgok, de azoktól jó minőséget ne várj.
2015. nov. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Körömlakk csak nem kerül annyiba!

A Rimmel termékek nekem beváltak, nem drágák annyira... A Miss Sporty és az Essence is jó. De milyen termékeket vegyek? Mint pl. szemceruza, nude szemhéjpúderpaletta, stb.

Az általam leírt márkák termékei kb. mennyibe kerülnek?

2015. nov. 16. 19:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Minden választ megtalálsz a kremmania.hu-n, ami másnak beválik, lehet, hogy neked nem fog, érdemes inkább neked nézelődnöd.
2015. nov. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. nov. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Azt vegyél, amit szeretnél! :) Én is a Rossmant és a DM-et ajánlom, ott lehet kapni olcsóbb termékeket, és szerintem nincs is még szükséged nagyon professzionális eszközökre. (Nekem úgy jön le, hogy kezdő vagy a sminkelésben. :)) Körömlakkokból az Essence-nek vannak jó, gél hatású darabjai, kb. 600 Ft-os áron. Az Essencnek egyébként is vannak olcsó és kezdők számára megfelelő termékei, 1000-2000 ft környékén (és olcsóbban is). Például púderecset, szemhéjpúder ecset, korrektorok. Az Essencenek van áttetsző színű kőpúdere is, ami szintén 1000 ft körül van, mattításra jó lehet, és mivel áttetsző, nem esel abba a hibába, hogy elüt a bőrszínedtől. :) Szempillaspirálok is vannak 1000 ft körnéykén; Rimmel, Essence, Miss Sporty. Nekem a kedvencem a Maybelline Great Lash szempillaspirálja, a pici, szív alakú kefével (sötétebb pink dobozban), ez olyan 900 ft körül van. Szemhéjpúder palettából ajánlom a Lovely Nude palettáját, abban több szín is van, matt és csillámos egyaránt, így hétköznapi natúr, de akár alkalmi smink is készíthető vele. Szemceruzákat is kapsz már pár száz forintért. Körömlakkból tudom ajánlani még a Maybelline ColoRama körömlakjait. :)
2015. nov. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. nov. 19. 14:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is a krémmániát ajánlom, ott az ár is ki van írva, meg hogy mennyire elégedettek vele az emberek. Legalább nem költöd olyanra a pénzed ami később a kukában fog landolni. Amúgy az essence márkát ajánlom, mert az olcsó és a minősége is egész jó vagy ebay-en nézz körül, onnan is fillérekért lehet cuccokat rendelni. :)
2015. nov. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Az essence ROTHADT jo

Occso meg minden meg jo meg bjúrifull

Bitch pls😄

2015. dec. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!