Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van a jobb fülemben egy...

Van a jobb fülemben egy müanyag 3mm-es cső mit tudnék beletenni ami 4-mm-es?

Figyelt kérdés
a balban már van egy 22-es fütágító de azt fokozatosan nagyobb tágítokkal csináltam mert úgy volt h két milis lesz csak aztán nagyobbat akartam egy idővel aztán még nagyobbat stb stb stb mert mindig kicsinek tűnt egy idő után...és most elkezdtem a jobbat is de ezt nem úgy szeretném és nemszeretnék anyit költeni megint ilyenekre mert ez konkrét elképzelés alapján kezdtem ami au h 22mm-es legyen.:) és ne olyanok válaszoljanak akik megjegyzéseket tesznek h undorító vagy bármi mert arra nem vagyok kíváncsi és olyanok válaszát várom akik otthonosan mozognak a témában és tapasztalatuk is van ebben.:)
2015. nov. 18. 22:06
 1/2 anonim válasza:
Erre csak olyat lehet válaszolni. Neked tényleg ez a problémád? Mások éhen döglenek! Egy nagy f...t dugjál bele!
2015. nov. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia! Nem tudom h ez segít-e de én ezekkel tágítottam ki a fülem pár hónap alatt 14mm-esre.

-Fülpiszkáló

-Nyalóka pálcika

-Kicsi szívószál(mármint vékony szívószálra gondolok)

-Lufi pálca

-Egy nagyobb szívószál ami vastagabb

-Egy 8mm-es csiga

-12mm-es szilikon fültágító.

Most meg egy 14mm-es fém,menetes fültágító van a fülemben..

Nagyon remélem h ezekkel tudtam valamilyen ötletet adni.

2016. aug. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!