Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek milyen ez a...

Szerintetek milyen ez a karkötő őszintén, hibáztam, hogy megvettem? Ajándéknak szántam, de félek mellényúltam nagyon?

Figyelt kérdés

Kinéztem egy karácsonyi ajándékot, a barátom anyukájának gondoltam,de félek nem fog tetszeni neki? Inkább ne adjam oda? Az én anyukám nem hordaná,nem tetszik neki:( Nektek hogy tetszik?

[link]

[link]



2015. nov. 23. 22:51
1 2
 1/16 opened paradise ***** válasza:
95%
Picit csicsa,de ha ilyen a stílusa.
2015. nov. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Pont nem olyan a stílusa.

Olyan hülye vagyok,annyira nem értek hozzá.

2015. nov. 23. 23:08
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudnál egy olyan képet és felrakni, amin rajta van a karodon? Így elég nehéz megmondani, de ha muszáj: szerintem nincs baj vele.


Meg igazából függ attól, h mennyire szereti barátod anyukája az ékszereket, főleg hogy ez egy icipicit csicsás. Az én anyám még fülbevalót is néha hord, nyakláncot/karkötőt ilyesmit semmit :D Szóval na..

Ha szereti az ékszereket akkor szerintem simán mehet ajándéknak :) De ha nem, akkor is, dísznek jó a polcra, +emlék :D

2015. nov. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 opened paradise ***** válasza:
100%

Nem baj az,sok ajándékkal lőnek mellé ilyenkor :D

Vagy vidd vissza. De el is adhatod. Ha nem megy,akkor meg marad a remény.

2015. nov. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Fú. nem egy szép darab. De miért nem vettél inkább egy kis egyszerűt, azzal azért jóval nehezebb mellé fogni.
2015. nov. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
35N vagyok, nekem nagyon nem tetszik. De ilyesmivel eleve könnyű melléfogni, hisz mindenkinek más tetszik. Inkább vegyél csokit, az a legtöbbször azért elfogy :).
2015. nov. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%

Nem tetszik. Csicsás.

És ha bizsu, akkor nézzen is ki annak, ne utánzatnak.

2015. nov. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát,ha nincs elöntve bizsuval,nem fog tetszeni neki.Ikább tartsd meg,ha nem vagy benne biztos és vegyél valami semleges cuccot,mint csokoládé,parfüm,jó minőségben.
2015. nov. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Fuh. Vidd vissza mondd meg ajándék és azt mondták nem ilyen kell neki, de csak ha ott tudnád cserélni másra.
2015. nov. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%
Max akkor jó ha hord ilyesmiket... szerintem nagyon ócskának néz ki.
2015. nov. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!