Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon tetszenek a műkörmös...

Nagyon tetszenek a műkörmös lányok. Mit gondoltok arról, ha ez bejön egy fiunak?

Figyelt kérdés
Imádom ha egy lánynak szép műkörmei vannak:) Sokkal szebbnek tartom, mint a rövid körmöket. A kockás tetszik a legjobban de a hegyeseket is kedvelem. Szeretem az extrém hosszú karmokat is :D Ti mit szólnátok ha a barátotok ennyire rajongana értük? Vannak itt műkörmös lányok?:) Kort írjatok ha kérhetem!

2015. nov. 27. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha tetszik valami azzal semmi baj, amíg nem megy át valami perverzióba, mikor már erre gerjed az ember... na az elég undorító.

Nekem nincs műkörmöm, mivel a sajátom is nagyon hosszú és egészséges. Nem tenném tönkre.

2015. nov. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szerintem semmi baj nincs vele. Nekem is műkörmeim vannak, általában sötétebb árnyalatú piros, kocka és kb. fél centivel ér túl az ujjaim végén. Munkahelyi elvárás volt kezdetben, de azóta megszerettem.

Az eddigi pasiknak tetszett, de úgy látom, hogy férfi ügyfeleim nagyon megbámulják. (28)

2015. nov. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia!

A 09:25-ös hozzászóló vagyok. Jelenleg tök ilyen körmeim vannak és még a kezeim, ujjaim is hasonlóak. Mondjuk én viselek néhány gyűrűt is.


https://www.youtube.com/watch?v=I3vI2_iPBVQ

2015. nov. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem furcsa :D Nekem is szokott lenni, mivel sokkal "gondozottabbnak" néz ki tőle a kéz. De az eddigi és a mostani barátaim azt mondták, h undorító. :( Főleg az előző o.O 19
2015. dec. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!