Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A Ray Ban napszemüvegeket...

A Ray Ban napszemüvegeket Robert Pattinson hozta (újra) divatba?

Figyelt kérdés

bocsi, ha nagyon hülye kérdés. csak kb már tavaly tavasszal feltűnt, hogy mindig ezt hordja (Kristen Stewart is) és mostanában mindenhol ilyen alakú szemcsiket látok.(new yorker, utcán a járókelőkön, bizsuboltokban) [link]

szóval szerintetek van összefüggés vagy amerikában és angliában szimplán csak ennyire előrébb van a divat?


amúgy lécci ne a robbal kapcsolatos véleményteket fejtsétek ki, most nem az a kérdés, hogy ki szereti. amúgy nekem sem nagy kedvencem, de ez a szemcsis dolog nagyon megmaradt. és kiváncsi lettem.

a válaszokat előre is köszi :)


2010. márc. 21. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Brad Pitt és Angeline Jolie hozta divatba újra, kb. 3 éve :)
2010. márc. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindig divatban voltak.
2010. márc. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1. angelinának meg bradnek más formájú van. legalábbis a googles képekből ezt vettem le: [link]

2. igen én is láttam már ilyeneket, de anyira nem volt jellemző. inkább azok a hatalmas szemcsik voltak:) de lehet csak én vok vak :)

na mindegy azért fennhagyom a kérdést hátha valaki mégis vágja, hogy mivan xD de azért megy nektek a zöld kéz ha már válaszoltaok :)

2010. márc. 21. 20:34
 4/8 anonim ***** válasza:
John Lennon (pun alert) és Blues Brothers filmben tűnt fel nekem.
2010. márc. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ez a fajta modell már kb.40 éve van a piacon:)


[link]

2010. márc. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

igen tudom, hogy hogy nagyon régi, meg hogy ray ban már az 1800as évek végén feltalálta a napszemüveget. :) na de pl a csőnaci is divat volt a 80as évkben, és most kb két éve(asszem) megint visszajött.

de asszem hagyom, a dolgot, mert valószínűleg semmi köze a két dolognak egymáshoz :)

utolsó kettő a ti válaszotokat is köszi, megy a zöld kéz :)

2010. márc. 23. 20:16
 7/8 anonim válasza:
Michael Jacksonon is mindig Ray Ban volt.
2010. jún. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen.Ő reklámozza a márkát,azzal is legalább is,hogy civilben ezt a márkát viseli,hordja.Láttam róla ilyen Ray-Ben szemüveges képeket.Nagyon feszít!!!
2011. márc. 7. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!