Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen színű/árnyalatú rúzs...

Milyen színű/árnyalatú rúzs állna jól, ha nagyon sápadt vagyok és nem szép fehérek a fogaim?

Figyelt kérdés
Alapból nagyon fehér a bőröm, kékeszöld szemem van és vörös hajam, a fogaim pedig egy kicsit sárgásak, nem az a szép fehér. Nem vagyok elég bátor a merész, sötét színekhez, mint pl a vörös vagy a lila, szóval inkább valamilyen visszafogottabb árnyalatra gondoltam. Esetleg valami rózsaszínes jól állhat? Abból milyen árnyalat kb? Melegebb tónus, vagy hidegebb? Esetleg képeket is linkelhettek, vagy mondhattok olyat, ami biztos hogy kiemeli pl a fogaimat, szóval amit kerüljek el.
2015. dec. 2. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
hidegebb tónusú színt keress
2015. dec. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne rózsaszínest...pirosat!Mivel a fogak fehérebbnek fognak tűnni tőle,ráadasul a vöröshajú fehér lányoknak nagyon jól áll szerintem.Viszont ha küldesz magadról képet,akkor könnyebben tudnék segíteni.:)

L/20

2015. dec. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenképp hidegebb tónusút keress, de próbáld ki őket az üzletekben :) Nekem is sárgásabbak sajnos a fogaim, a narancsos tónusú rúzsok szóba sem jöhetnek, viszont némelyik visszafogott korallos árnyalat teljesen jól mutatott rajtam még így is. A rózsaszínekből is mindenképp a hidegebb vagy pedig a visszafogottabb árnyalatok jöhetnek szóba, rajtam pl. nagyon jól mutatnak az élénk pinkek, de az én hajam barna. Szerintem a nude-jellegű, barnásabb rúzsok sem lehetnek rosszak. Nálam pl. az őszi kedvenc ez volt: [link]

Próbálgass sokat :)

2015. dec. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindegyikőtöknek! Most kinéztem valami hasonlót utolsó, csak nem barnás tónus, hanem lilás, de hasonló. Viszont ez az árnyalat is nagyon tetszik, megértem miért ez a kedvenc. :)
2015. dec. 3. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!