Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudtok szájfényt, körömlakkot,...

Tudtok szájfényt, körömlakkot, és szempillaspirált ajánlani?

Figyelt kérdés

Barátnőm nem sminkeli magát soha, és karácsonyra ilyen cuccokkal szeretném meglepni őt. Én se vagyok híve a túl sok sminknek, de a természetes hatású rózsaszín csillogós szájfény, a sötét fekete szempilla (gondolom más is kell a szempillaspirálon kívül hozzá, de nem tudom mi) és a rózsaszín nem túl feltűnő köröm nagyon bejönne rajta.


Szóval csajok!


Össze tudna valaki dobni nekem, egy kis sminkkészletet belinkelve? (emag, árukereső) Úgy összesen 10000ft értékben.



2015. dec. 8. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Körömlakkot nem igen használok, de az Essie-t ajánlják, szép színei vannak (2000Ft)

Szájfényei az Artdeco-nak vannak szépek, ezek 3000Ft, de az Isadora is jó, ez 4500Ft.

Szempillaspirálból pedig nekem a sárga Maybelline vállt be (3000Ft)

Szóval 8-10 ezerből kij=on simán.


Rózsaszín inspiráció:

[link]

[link]

(Isadora Multi Vitamin Gloss - Pomegranate)


[link]

(Essie - I Pink I Can)

2015. dec. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én körömlakkot kettőt ajanlok: Miss sporty, Rose nail. Ezek DM-ben, vagy akármilyen drogériában beszerezhető.


Sminkelni nem szoktam magam.

2015. dec. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

körömlakkból az opi az egyik legjobb szerintem, de az kb 2-4K körül van.bár sztem évekig elég.ezt webshoppon kívül müllerben, douglasban tudod beszerezni

de itt egy példa rá: [link]



ha nem akarsz ennyit áldozni rá, akkor bemész a rossmannba/dmbe/müllerbe és a sminkes állványoknál kiválasztasz egy rózsaszín körömlakkot és kész.

ha nem szokta festeni a körmét,akkor szerintem szerezz be körömlakk lemosót is neki. [link]

abból ezt ajánlom.


szempillaspirál,fekete szemceruza ami kellhet még. ebből is szerintem a drogériában édes mindegy melyik. én kb az összes márkát végig próbáltam már, és nem érzek olyan nagy különbséget köztük. olyan 1000 forint a szemceruzáért, 2000 ft a szempillaspirálért a max amennyit én kiadnék értük. de olcsóbban is vannak jó termékek.


szájfényből is elég nagy választék van. ha olyan 1000ft körül van, az már általában nem rossz. szerintem ezt ráérsz helyben is eldönteni.



még annyit tennék hozzá a kérdéshez, hogy a barátnőd ugye nem szokta festeni magát. nem fogja zokon venni,hogy úgymond ráerőlteted , hogy tegye? először kérdezd meg róla,hogy örülne -e pár sminkcuccnak. nem ismerem, de tudom, hogy van olyan lány aki megsértődne ha a pasija azt szeretné hogy sminkelje magát.mármint azt hinné,hogy nem tetszik természetesen a pasijának.


de én pl örülnék valamilyen sminkterméknek.. mindenki más.azért mondom,hogy finoman kérdezz rá

és 10 ezerből biztosan megúszod.

de akár 5 ezerből is,hogyha a körömlakkból nem az opit veszed,hanem mondjuk egy 500 forintos essencet (azok se rosszak)

2015. dec. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!