Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyibe kerül egy AVON...

Mennyibe kerül egy AVON szemceruza (fekete)? Nektek bevált? Mennyi ideig bírja? 14/L

Figyelt kérdés
2010. márc. 22. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jó olyan 500 - 1000 körül, egy húzás és az egész fekete, már ha olyat veszel Avonnál :D addig birja amíg e nem használod xD
2010. márc. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem van és imádooom:)nem kenődik és suli előtt reggel kenem,meg du. ha megyek vhova,szal jó:)
2010. márc. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem is van és én csak ajánlani tudom, nagyon jól fog és tartós is, szerintem sokáig jó mert nekem olyan hosszú van amit 400-ért vettem
2010. márc. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
400- 500 forint. Általában. Nekem olyan van, hogy az egyik fele szürke a másik fekete. Igaz tényleg, hogy nagyon jól fog, de én homályosan látok tőle.
2010. márc. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én a sárkány centerbe vettem az enyémet nem márkás cs egy kis szar kb 300ft volt és megvan már kb olyan 3éve kur*ajólfog és semmibaja nincs tőle a szememnek. :)

én az avonossal nem vok megelégedve sztem nagyon szar és rövid ideig tart :S

2010. márc. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2010/7-es katalógusban van jelenleg egy nagyon fasza Jillian Dempsey-es szemceruza.Egyszerű vele dolgozni és könnyen el is lehet satírozni.Tartós, puha és precíz, szépen kiemeli a szemet.1400Ftaz eredeti ára,de most 699Ft.

Ez az:

[link]

2010. máj. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!