Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok akik szerettek sminkeln...

Lányok akik szerettek sminkelni. Milyen smink cuccot vegyek a barátnőmnek karácsonyra? Ti minek örülnétek?

Figyelt kérdés

Tudnátok tippeket adni? A barátnőm nagyon szeret sminkelni és mivel az ajándékok nagy részét már ellőttem (ékszer stb) ezért idén sztem ezt vennék neki.

Csak sajna természetesen nem igazán vagyok képben a témában :)

15000 Ft a keret, kb.


2015. dec. 10. 21:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
GIORGIO ARMANI EYES TO KILL
2015. dec. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

ebben nehéz segíteni, mert nem mindegy miket használ, mi az ami már megvan neki, mi illene a stílusához, bőrtípusához stb

szóval ezt inkább legjobb barátnőjétől, lánytestvérétől kérdezd, akik tudják minek örülne

2015. dec. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

ez sok penz ra, boven tudsz valogatni

en a fustos szemet szeretem, ehhez kulon osszeallitott kellekek vannak (szempillaspiral meg szemhejpuderek, melyekkel az atmeneti arnyalatot csinalja)

kerdes, mit hangsulyoz inkabb, szemet v szajat?

2015. dec. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább valami utalványt vegyél neki, mert ennyi pénzért ha felesleget veszel, nem fog örülni.
2015. dec. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

kösz a válaszokat. reméltem h azért van vmi általános dolog aminek minden lány örül.

3: nemtudom, néha a szemét szokta néha a száját :D

2015. dec. 12. 12:52
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire használ high-end (luxus, Chanel, Armani stb.) dolgokat, de én pl nagyon örülnék annak, ha a párom egy márkásabb sminkcuccal lepne meg :) Ebben a kategóriában nagyon jók az Estée Lauder Pure Color Envy rúzsok, az Armani Eyes to Kill Intense szemhéjpúderek, MAC-es dolgok, én a Shiseido termékeket is nagyon szeretem. Az első 2 Douglasban vagy Marionnaudban kb 10.000 Ft körül mozog, a Mac meg 5-10 között, attól függ, hogy mit veszel. Neten is lehet rendelni pl. az iparfumeria.hu oldalról, innen tuti eredetit kapsz, és olcsóbb is, mint a boltokban, viszont nem tudod megnézni élőben.

Szerintem vagy szemhéjpúdert/bármilyen szemfestő cuccot vagy rúzst vegyél, mert alapozóval, púderral, szempillaspirállal, stb-vel nagyon mellé lehet lőni, abból nekem is megvan a jól bevált termékem.

Ha nem akarsz sokat kiadni egy termékre, akkor választhatsz akár több olcsóbb, drogériás sminkcuccot is. Fontos, hogy nagyjából tudd, hogy miket használ, már csak azért is, hogy ne vedd meg még egyszer ugyanazt, ami már neki is megvan. Drogériás kategóriában szerintem baromi jók a Maybelline Color Tattoo-k vagy a Nude paletta, a L'oreal egyszínű szemfestékei, a Catrice mono szemhéjpúderei között is vannak nagyon jók, főleg az a metálos vonal, aminek nem tudom a nevét :D Rúzsokból nagyon sok jó van, a Rimmel nagyon népszerű, és 1000 Ft körül mozog, L'Oreal drágább, de nagyon tuti, MaxFactor, Maybelline, gyakorlatilag minden. Vannak alternatívák is, mint a szájfények, vagy ezek az ajaktinta-szerűségek is.

Én sminkmániásként elolvasnék, ha a páromtól bármilyen sminkterméket kapnék, bár azt hiszem a szívem csücske egy szép rúzs lenne :) Azt hiszem elég hosszúra sikeredett ez a válasz, remélem segítettem! :)

2015. dec. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem vegyél neki szempilla göndörítőt :)

rúzs helyett szájfényt, az jobban áll a fiataloknak :)

illetve vannak ezek a most divatos lemosható fémes tetkók, bármelyik kínaiban lehet kapni ezer ft körül, és gyönyörű, dekoratív, elegáns:

[link]

2015. dec. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
vegyél neki ajándék kártyát amin maga választhatja majd ki a smink cuccokat :)
2015. dec. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben az az öröm, ha magának választhatja ki, hisz ő fogja viselni. Tudja, hogy mi áll jól neki, tudja, hogy már milyen cuccai vannak.
2015. dec. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

6: köszi szépen a kimerítő választ, így már könnyebb lesz választani. szerencsére azt tudom h mijei vannak már


7: köszi jó ötlet ez is


ajándékkártyát inkább azért nem veszek neki mert az olyan személytelen. még mindig jobb ha nem találom el az ízlését, max eladja vaterán, de az ajándékkártyának tudom h nem örülne annyira...

2015. dec. 17. 13:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!