Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen alapozót, púdert...

Milyen alapozót, púdert ajánlotok pattanások eltüntetésére?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, és mindigis csak szempillaspirált használtam mert szép volt a bőröm, ezért nem is tudok sminkelni rendesen. Most viszont kijött pár elég piros pattanásom és muszáj eltüntetnek valahogy pénteken, ezért szeretnék venni valamit amivel ezt megtehetem. Az ár nem befolyásol, csak tippeket márkákat, típusokat, tanácsokat kérnék, hatalmas segítség lenne köszönöm!:)

2015. dec. 15. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek csak rontanak, menj kozmetikushoz holnap, péntekre ok lesz, addig pedig teafaolajos termékek a the body shoptól, ha zsíros a bőröd, ha nem annyira, akkor lush vanishing cream, ill teafás tonikjuk
2015. dec. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A pattanasodra egy jo korrektor kell ha elakarod fedni, nezz korul dmbe rossmanba es kerdezdd meg milyen korrektoruk van. sajnos kulfodon lakok ugyhogy nem tudok pontos markat mondani, de probaldd ki a kezeden melyiknek a legjobb a fedése es azt vedd meg. Pudernek meg nagyjabol mindegy, csak valami ami lefixalja es nem fog elkenodnj a helyerol. Olyat vegyel ami illik a borodjoz.
2015. dec. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyedül korrektor kell ha csak pár pattanásod van. Catrice camouflage az egyik legjobb, ecset is kell hozzá ha ilyet veszel.
2015. dec. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!