Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Egyszerre több lyukat lőni...

Egyszerre több lyukat lőni füllyukasztáskor?

Figyelt kérdés
Fülbevalót szeretnék és az lenne a kérdésem, hogy egyszerre lehet e több lyukat lőni? Aki csinált ilyet jobban begyulladt neki? [link] Valami ilyesmire gondoltam.

2015. dec. 19. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 3 van az eggyik fülembe. Az elsőt kiskoromba anyukámék lyukasztatták ki, ketőt egyszerre meg én. Korán kivettem az ezüst fülbevalót (amit lőttek bele) és bizsut raktam, és ezért becsomósodott, meg gennyes volt. Szerintem, ha úgy csinálod, ahogy nekem is kellet volna h 2 hónapig bennehagyod, és forgatod meg fertőtleníted nem lesz semmi bajod.
2015. dec. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2015. dec. 19. 13:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Úgy ajánlják hogy egy fülbe egyszerre 1 lyukat mert ha begyullad akkor a mellette lévőnek se tesz jót, de 2 hét elég a kettő között, akkor már az első nagyjából begyógyult.

Viszont ha porcba is akarod készülj fel hogy ha löveted eltörhet a porc és hülyén fog kinézni, szuratni biztonságosabb, állítólag gyorsabban is gyógyul de így is jó 3 hónapig fog tartani minimum és az első 2-3 hónapban nehezen fogsz azon az oldaladon aludni.

2015. dec. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Igazabol en ma voltam fullyukasztason es egyszerre egy fulembe 2-ot lottek szoval es az elejen csipet de ez szokasos.Szoval szerintem bajod nem lehet
2016. jún. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!