Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik szemhéjtust válasszam?

Melyik szemhéjtust válasszam?

Figyelt kérdés
Teljesen kezdő vagyok, de szeretnék venni egy tust. De nem tudom melyiket vegyem. A tégelyes, zseléset vagy a filceset? Melyikkel könnyebb dolgozni? Főként vékony vonalat szeretnék húzni, nem ilyen vastag, cicás tusvonalakat. És drogériás szinten melyik márkák a jók?
2015. dec. 22. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:

sztem a folyèkony, tubusban a legjobb .de meghúzni a vonalat talán ezzel a legnehezebb!

a filc nekem nap vègère felszívódik,a zselès meg szintèn bevált nekem,de az sztem inkabb vastagabb vonalnál jobb

2015. dec. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

a filceset a legkönnyebb használni, de csak kevés olyan van közülük, ami tartós és erős fekete színe van

olvass utána krémmánián

nekem most tégelyes van, azt se sokkal nehezebb használni és sokkal tartósabb és szebb a végeredmény, valamint bár drágább volt, de sokkal tovább ki fog tartani

[link]

ezt tudom ajánlani, ez magasan a legjobb az általam próbáltak közül

én is vékony vonalat húzok vele, teljesen jó arra is

és bár elsőre kicsinek tűnik a tégely, de szerintem 1 évig biztos elég lesz

2015. dec. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A filcessel a legegyszerűbb vonalat húzni.Ha kezdő vagy,szerintem mindenkèpp azzal próálkozz
2015. dec. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A gél állagú tusnak van a legszebb fekete színe. A többi halvány hozzá képest. És az ecsettől is függ hogy vékony vagy vastag vonalat lehet-e vele húzni.

Nekem a maybelline vízálló tégelyes tus van meg. Ennek az ecsete is jó de én vettem még mellé mert én hosszabb ecsettel jobban szeretem használni.:)

2015. dec. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Probald ki az essence super fine eyeliner-t! :) en is azzal kezdtem es nem fuztem hozza nagy remenyeket de nagyon bevalt es konnyu kezelni ^^ dm-ben parszaz forintert tudsz venni es szep telt fekete szine van. Nagyon jo es eleg regen megvan mar mert keringo miatt vettem de meg mindig tok jol funkcional

15/l

2015. dec. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is a filceset javasolnám, ha kezdő vagy. Rival de Loop Young (Rossmann saját márka)
2015. dec. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Filcessel a legegyszerűbb kezdeni, és ha az megy, vehetsz folyékonyat mellé, azzal áthúzhatod a vonalat, és végül el is hagyhatod a filcest. :)
2015. dec. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!