Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Valaki letudná írni nekem a...

Valaki letudná írni nekem a sminkecsetek nevét sorrendben?

Figyelt kérdés

Nem rég rendeltem ilyen24 db-os ecsetkészletet és nem tudom az összeset, hogy mi mire jó.

[link]


2015. dec. 25. 14:38
 1/3 BloodWoman válasza:
59%

Sorrendben pontosan nem tudom.De MEGPRÓBÁLOM a legnagyobbtol a legkissebbig leirni.

Puder,pirosito,alapozo(ez nem biztos),korrektor,satirozo,szemhejfestek(a pontos neve szerintem nem ez)tus,applikátor(ami a palettakhoz van altalaban),szdmoldokfesu,szemoldokecset(amivel kitoltod a szemoldokod)A kepen amit linkeltel rengeteg szemfestek felvitelre hasznalhato ecset van.De neten is megtudod nezni en onnan tanultam meg meg persze Viszkok Fruzsi youtubertol

Remélem tudtam segiteni

2015. dec. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igazából nincs kőbe vésve melyik mire jó, egy tus ecsettel szoktam pl a szemöldököm testeni egy rúzsecsettel meg a szemem egy részét.
2015. dec. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2016. jan. 5. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!