Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Rossmanban, DM-ben lehet...

Rossmanban, DM-ben lehet ilyen árnalatú rúzst kapni?

Figyelt kérdés

[link]

ilyet keresek, de egyedül ezen az oldalon láttam, és itt is elfogyott.. nem szeretnék több ezret kiadni, szóval viszonylag olcsón, hol találok ilyen rúzst? köszönöm szépen!



2015. dec. 28. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Én inkább DM-ben vásárolok :) Biztos van ilyen árnyalatú rúzs. Essence-az olcsó márkának számít a többihez képest :)
2015. dec. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a Kate Moss-osok közt van ilyesmi :)
2015. dec. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#1, hidd el a Rossmanban nem csak essence márkás termékek vannak. (pl. Catrice, Miss Sporty, Lovely ) egyébként meg az essence sem annyira rossz.



A kérdésre: szerintem igen, mindkét helyen kapható ilyesmi színű rúzs.

2015. dec. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Essence Ultra Last Instant Colour-nak van ilyen árnyalata: 10 pink candy; és agyon imádom, és még nagyon tartós is, egyetlen ezres az ára, nem kell egy tízest kiadni rá, mint pl. a Rimmel-eknél, és ráadásul 1 évig elég!!!!
2019. márc. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!