Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Magyar Beauty guruk keresnek...

Magyar Beauty guruk keresnek is pénzt a youtube-ozással vagy csak élvezetből csinálják?

Figyelt kérdés
Gabifrizurái, Viszkok Fruzsi, Followanna, és a többiek, rengetek ingyen cucc érkezik hozzájuk tesztelésre, meg hogy bemutassák, de pénzt nem kapnak? nem tervezem elkezdeni, csak érdekel, hogy vajon miért csinálják évek óta, merthogy nem élvezetből és értetek" az is biztos. mondhat bárki bármit.

2016. jan. 3. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:

lehet, hogy van amelyikük youtube partner, vagy engedélyezi, hogy reklámok jelenjenek meg a videói közben, de csak az ebből befolyó pénz miatt biztosan nem csinálják. rengeteg idő, munka van ám vele, amit ha nem élvez az ember, semmi értelme. ráadásul a felszerelések is (kamera, világítás) sokba kerülnek..


mindenesetre nem keresnek vele annyit, mint sokan hiszik.

2016. jan. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
10.000 feliratkozo folott kapnak ha jol tudom
2016. jan. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

dehogy 10ezer felett. az tökmind1, mennyi. az a lényeg, hogy a videók alatt mennyi reklám jut el az emberekhez.


nekem például van videóm 75 megtekintéssel, ami már 45 Ft-ot hozott, és van olyan is, ami 1200 megtekintéssel hozott ennyit. mondjuk én koncertfelvételeket osztok meg, tehát nem saját magamat videózom.


van fenn egy olyan videóm, amit már közel 60ezren néztek meg ~3 év alatt, ez tejel a legjobban, majdnem 14ezer Ft-ot, a maradék kb. 190 videó meg összességében 2ezer Ft-ot.


szóval azért nagyban függ a megtekintések számától, de például nem mindenkinek jelenik meg reklám, tehát minden egyes megtekintés nem hoz bevételt.

2016. jan. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!