Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiú esetében mivel lehet...

Gyuribacsika kérdése:

Fiú esetében mivel lehet eltüntetni vagy halványítani a szemek körüli fehér foltokat? Van erre valami csajos alapozós megoldás?

Figyelt kérdés
Nagyon fura ebbe a témakörbe kérdést feltenni, de halvány gőzöm sincs a csajos sminkdolgokkal kapcsolatban, most viszont életemben először valami sminktrükk kellene lányok.

2016. jan. 3. 20:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pontosan milyen fehér foltokat?
2016. jan. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

biztos hogy van, de nem értem a problémád

milyen fehér foltok?


de amúgy bőrhibát korrektorral el lehet tüntetni

2016. jan. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem a "pattanás"-ra gondolsz?
2016. jan. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Fehér pigmenthiányos terület, mondjuk bőrhibának. És hogy néz ki ez a korrektor ?
2016. jan. 4. 11:11
 5/11 anonim válasza:
Próbáld meg folyékony korrektorral nekem is volt ilyenem és én avval tünettem el
2016. jan. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kedves Cica, köszönöm válaszod, kérdésem még, hogy hol lehet kapni, mennyibe kerül és egyáltalán hogyan néz ki ez a korrektor? Egyelőre azt sem tudom mit kell keresnem :) Számomra ez olyan mint tűt a szénakazalban :)
2016. jan. 9. 22:27
 7/11 anonim válasza:

Kedves Kérdező, kapható drogériákban(Müller,Rossmann,DM) vagy online(Avon,Pink panda stb...)de ami legjobb és nem is olyan drága az ez

[link]

2016. jan. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jujj de furcsa lesz a női részlegen kutakodni, milyen furcsán fogok én ott kinézni, már most látom a pillantásokat, mert gondolom a női sminkcuccok között lesz, remélem legalább kilesz írva magyarul hogy az az :)
2016. jan. 20. 20:18
 9/11 anonim ***** válasza:

igen, a sminkek között lesz

jó ha tudod hogy néz ki, de rá is van írva a neve magyarul is

az tényleg jó, amit linkeltek, én is tudom ajánlani (rossmannban és a müllerben árulják)

nem hiszem, hogy bárki azzal foglalkozna, hogy mit veszel :)

max azt hiszik, hogy a barátnődnek keresed :D

2016. jan. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hogyan kell használni ezt a korrektort, van valami hivatalos utasítás rá ? Egyébként mekkora bőrfelületre lehet használni, megvan szabva, vagy bármekkora bőrhibát lelehet vele fedni gond nèlkül ?
2016. jan. 31. 12:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!