Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen másik alapozót használj...

Milyen másik alapozót használjak, vagy mit tudok az ellen tenni hogy az államon és az orrom tövében összegyűlik az alapozó?

Figyelt kérdés

Maybelline Affinitone alapozót használok jól fed, illik a bőrömhöz de összegyűlik egyes helyeken. (folyékony alapozó)

Szoktam rá púdert tenni de az nem vmi jó minőségű.


2010. márc. 25. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

1:kevesebb alapozót kenj fel

2:ha púderrel megoldható a begyűlés akkor használd azt,csak ecsettel.

3:zsíros a bőrőd,és azért gyűlik be mert az alapozó olajos,tehát matt alapozó kellene.


remélem tudtam valami okosat mondani.

2010. márc. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem akkor volt ilyen, ha túl zsíros volt az arcom (főleg nyáron). Használj matt hatású, olajmentes alapozót.

Vagy az is lehet, hogy kevesebb is elég lenne.


Esetleg próbáld ki, hogy nem raksz rá púdert, hátha az rontja el...

2010. márc. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
porpúdert használj mert zsíros a bőröd és azért gyűlik össze.
2010. márc. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja igen az lemaradt, hogy szerintem én nem használok sokat. Abban lehet valami h zsíros a bőröm az orromnál meg az államon, de máshol meg normális. Azért kezdtem el rá púdert rakni mert összegyűlt, de még így is. köszönöm az eddig érkezett válaszokat, szerintem akkor kipróbálok egy másfajta alapozót. Dm-ben vajon van olyan ember akitől tudok tanácsot kérni helyben?
2010. márc. 25. 19:07
 5/9 anonim ***** válasza:
azért van eladó hogy bátran kérdezz tőle
2010. márc. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
fú ez gyors volt..:D De úgy értem hogy hozzáértő. Mert amikor a jelenlegi alapozómat vettem csak egy kopasz mackó biztonságiőr és a pénztáros volt csak.:D
2010. márc. 25. 19:10
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem láttam soha ilyen szakembert a dm-ben az eladók meg sima mezei háziasszonyok vagy nők nem értenek hozzá.


Szerintem olajmenteset válassz, zsíros vagy vegyes bőrre valót.

2010. márc. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk igenis érteniük kell hozzá. kiverném a balhét ha nem segítenének. ők azért kapják a fizut
2010. márc. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen akkor sztem legközelebb vegyes bőrre valót vásárolok :)
2010. márc. 26. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!