Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik ajakápoló vált be...

Melyik ajakápoló vált be nektek a legjobban? Labello, Himalaya Herbals vagy egy egyszerű Isana ajakápoló?

Figyelt kérdés

Mondhattok más márkákat is, és írjátok le az adott márkán belüli konkrét termék nevét is.

Köszi. :)



2016. jan. 5. 11:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

Régebben Labello-t használtam.

Most: Lip care classic. Gyógyszertárban találtam. Ezerszer jobb, mint a Labello.

2016. jan. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Primus. Minden yógyszertárban lehet kapni, magyar termék és olcsó.
2016. jan. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%

Gyógyszertári cuccok a legjobbak, most Biodermát használok.

Ami sose vált be az a Labello.

2016. jan. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
carmex, bár nem mindenki bírja az illatát..
2016. jan. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%

nekem a himalaya herbals vált be (a kakaóvajas)

van aki nem szereti, hogy kicsit keményebb az állaga (kenhető, csak nem olyan mint pl a labello)

szerintem pont ez a jó, mert így nem ragacsos, nem kenődik el, nem kell naponta sokszor újrakenni és akár rúzs vagy szájfény alá is tökéletes

valamint nyáron se olvad szét

nagyon jól hidratál és a cserepes ajkaimat pár nap alatt helyrehozta

2016. jan. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%
Olyat ne vegyél amiben kámfor vagy mentol van az összetevők között, pl carmex.
2016. jan. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
48%
a labello sosem vált be. egyik fajta sem. a himalaya harbals szörnyű, gagyi nagyon és csak ront a helyzeten. régebben a carmexre esküdtem, de nyáron nem vált be, ezért vettem olcsó 200 ft-os isana ajakápolót és tökéletes. [link]
2016. jan. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek, mentek a zöldek.

:)

2016. jan. 5. 20:18
 9/14 anonim ***** válasza:
40%
Isana a legjobb. Labello, hymalaja, carmex... egyik sem annyira jó. Valamelyik ragad, valamelyiket30x kell egy napon felkenni stb. ISANA olcsó és szuper
2016. jan. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%
Nálam a Bebe Classic a befutó, évek óta használom és még mindig nem lett tőle függő a szervezet, napi három-négy használat bőven elég.
2016. jan. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!